Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, V háji, 2+kk, 55 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Holešovice (Praha 7) - V háji, 15 000 Kč/měs., 55 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-faz

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 2+kk v žádané lokalitě Praha - Holešovice, v ulici V Háji. Byt o celkové výměře 55 m2 se nachází v pátém patře cihlového domu. Výhodou bytu je balkón, prostorná komora a garážové stání.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje barovým pultem a LED osvětlením, ledničkou, indukční varnou deskou, vestavěnou troubou a myčkou. Obývací místnost je vybavena konferenčním stolkem a rozkládací rohovou pohovkou. V ložnici se nachází velká šatní skříň, poličky a stropní ventilátor s osvětlením. V koupelně je umyvadlo, vana a závěsné WC. Prostorná komora je vybavena regály.

Jedná se o velmi vyhledávanou lokalitu, kde se nachází vše potřebné. V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, lékárna, pošta, školy, obchody, supermarket Albert, atd. Dopravní dostupnost zajišťuje tramvajová zastávka Maniny, která je jednu minutu chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 01.09.2020.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-faz-en

For long-term rent, we offer a cozy 2+kk apartment in a desired location in Prague - Holešovice, on the street V Háji. The apartment with a total area of ​​55 m2 is located on the fifth floor of a brick house. The advantage of the apartment is a balcony, a spacious chamber and a garage.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a bar counter and LED lighting, refrigerator, induction hob, built-in oven and dishwasher. The living room is equipped with a coffee table and a corner sofa bed. The bedroom has a large wardrobe, shelves and a ceiling fan with lighting. The bathroom has a sink, bath and hanging toilet. The spacious chamber is equipped with shelves.

It is a very popular location, where everything you need is located. Within walking distance are restaurants, pharmacy, post office, schools, shops, supermarket Albert, etc. Transport accessibility is provided by the tram stop Maniny, which is one minute walk from the house.

The apartment is free to move in from 01.09.2020.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Holešovice (Praha 7) | V háji
Cena: 15 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 19 299 Kč, náklady na bydlení 4 299 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 55 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. září 2020
Pronájem přidán: Před 11 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 7, U průhonu: 4 minuty (pěšky)

Žabka Praha 7, Dělnická: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 48 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 59 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?