Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Veletržní, 3+kk, 61 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Holešovice (Praha 7) - Veletržní, 15 000 Kč/měs., 61 m²

Popis

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-9t9

K dlouhodobému podnájmu nabízíme vzdušný a stylový mezonet o dispozici 3+kk a celkové ploše 61 m² v lokalitě Praha - Holešovice. Byt se nachází v 6. patře domu s výtahem.

Byt je nabízen částečně vybavený. Po dohodě je ale možné některé vybavení i odvézt. Ve spodním patře se nachází kuchyňský kout, který je vybaven indukční deskou, troubou, digestoří, myčkou a lednicí s mrazákem. V obytné části je krásný prostorný gauč, křeslo, stolek s židlemi a další vybavení viz fotografie. Ve spodním patře je také jedna ze dvou koupelen se sprchovým koutem, toaletou a bidetem. Ložnice je od obývacího prostoru oddělena dveřmi. Je vybavena postelí a komodou. Na všech střešních oknech jsou stahovatelné rolety.
Jako další obytná část se nabízí galerie v patře, která je vybavena rozkládací sedačkou a skříňkami. Je zde také druhá menší koupelna. Galerie není uzavřena dveřmi, proto je vhodná spíš jako pracovna, pro úschovu věcí či pro návštěvy.

Hned vedle domu se nachází menší supermarket Albert. Tato žádaná lokalita poskytuje veškerou občanskou vybavenost, kulturu i přirodu v dosahu jen pár kroků - ať už je to nové Centrum Stromovka, Veletržní palác, Národní galerie, mnoho restaurací či krásná Královská obora Stromovka.

Dopravní dostupnost zajišťuje tramvajová zastávka Veletržní palác, nedaleké Strossmayerovo náměstí nebo metro Vltavská.

Byt je volný ihned.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-9t9-en

For long-term sublease, we offer an airy and stylish apartment with a layout of 3 + kk and a total area of ​​61 m2. The apartment is located in Prague - Holesovice.

The apartment is offered partially furnished - the kitchen is equipped with an induction hob, oven and hood. The living area has a small couch, armchair, table with chairs and storage space in the form of a wardrobe. As another living area, there is space on the first floor, which is equipped with a more spacious sofa and lockers. The room is furnished with a bed, a large chest of drawers and a bedside table. The apartment has two bathrooms with shower, sink and mirror. In one of the bathrooms there is a toilet, the other toilet is separate.

Right next to the house there is a Albert supermarket and in the vicinity all civic amenities, the Stromovka center, the Veletržní palác, the National Gallery, many restaurants, and also beautiful nature in the form of the Stromovka Royal Reserve and much more. Transport accessibility is provided by the tram stop Veletržní palác.

The apartment is available from immediately.


In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Holešovice (Praha 7) | Veletržní
Cena: 15 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Náklady na bydlení 3733 Kč, Vratná kauce 18 733 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 61 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 12. únor 2021
Pronájem přidán: Před 12 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 7, Schnirchova: 1 minuta (pěšky)

Levné potraviny Praha, Veletržní: 1 minuta (pěšky)

uzel MHD Náměstí Republiky: 10 minut (mhd)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 10 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc