Domů | Rent with us | Available apartments | Praha, Veletržní, 3+kk, 61 m²

Rental 3+kk, Praha - Holešovice (Praha 7) - Veletržní, 15 500 CZK/month, 61 m²

Description

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-9t9

K dlouhodobému podnájmu nabízíme vzdušný a stylový byt o dispozici 3+kk a celkové ploše 61 m2. Byt se nachází v lokalitě Praha - Holešovice.

Byt je nabízen částečně vybavený - kuchyňská linka je vybavena indukční deskou, troubou a digestoří. V obytné části je menší gauč, křeslo , stolek s židlemi a úložný prostor ve formě šatní skříně. Jako další obytná část se nabízí prostor v patře, který je vybaven prostornější sedačkou a skříňkami. Pokoj je zařízen postelí, velkou komodou a nočním stolkem. Byt disponuje hned dvěma koupelnami se sprchovým koutem, umyvadlem a zrcadlem. V jedné z koupelen se nachází i toaleta, druhá toaleta je oddělena.

Hned u domu se nachází supermarket Albert a v okolí i veškerá občanská vybavenost, centrum Stromovka, Veletržní palác, Národní galerie, mnoho restaurací, ale také krásná příroda ve formě Královské obory Stromovka a mnoho dalšího. Dopravní dostupnost zajišťuje tramvajová zastávka Veletržní palác .

Byt je volný ihned.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-9t9-en

For long-term sublease, we offer an airy and stylish apartment with a layout of 3 + kk and a total area of ​​61 m2. The apartment is located in Prague - Holesovice.

The apartment is offered partially furnished - the kitchen is equipped with an induction hob, oven and hood. The living area has a small couch, armchair, table with chairs and storage space in the form of a wardrobe. As another living area, there is space on the first floor, which is equipped with a more spacious sofa and lockers. The room is furnished with a bed, a large chest of drawers and a bedside table. The apartment has two bathrooms with shower, sink and mirror. In one of the bathrooms there is a toilet, the other toilet is separate.

Right next to the house there is a Albert supermarket and in the vicinity all civic amenities, the Stromovka center, the Veletržní palác, the National Gallery, many restaurants, and also beautiful nature in the form of the Stromovka Royal Reserve and much more. Transport accessibility is provided by the tram stop Veletržní palác.

The apartment is available from immediately.


In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Apartment information

Address: Praha | Holešovice (Praha 7) | Veletržní
Rent: 15 500 CZK/month
Rent note: Náklady na bydlení 3733 Kč, Vratná kauce 19 233 Kč, poplatek za podnájem
Category: Rental
Layout: 3+kk
Size: 61 m²
Furnishings: Partially furnished
Ready for move-in: From February 12th 2021
Listing added: Před 3 týdny
Additional equipment:
Energy label: G - Very inefficient

In the area

Albert Praha 7, Schnirchova: 1 minuta (pěšky)

Levné potraviny Praha, Veletržní: 1 minuta (pěšky)

uzel MHD Náměstí Republiky: 10 minut (mhd)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 10 minut (mhd)

I'm interested in a viewing czech flag
* *
* *
Are you interested in the apartment and want to increase your chances? Tell us more about yourself.