Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Bolevecká, 1+kk, 37 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Horní Měcholupy - Bolevecká, 10 500 Kč/měs., 37 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-tkp

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/bolevecka747/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme nový nadstandarní byt 1+kk v klidné lokalitě Praha - Horní Měcholupy. Byt o celkové rozloze 37,4 m2 se nachází v přízemním patře cihlové novostavby s výtahem. K bytu patří sklep (2 m2), a prostorná terasa (12 m2). Je možno využívat společnou kolárnu/kočárkárnu a parkovat u domu.

Byt se nabízí vybavený. Součástí moderní kuchyňské linky je lednice, myčka, mikrovlnná trouba, elektrická trouba a sklokeramická deska s digestoří. V kuchyni je dále k dispozici jídelní stůl s židlemi. Obývací část je stylově zařízena rozkládací pohovkou, televizní stěnou s televizí značky Panasonic, konferenčním stolkem, psacím stolem s židlí a spacím patrem. Z pokoje se vchází na terasu. V nové koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem, pračka a toaleta. Předsíň je vybavená botníkem a šatní skříní, která nabízí dostatek úložného prostoru.

V klidném okolí je veškerá občanská vybavenost i sportovní vyžití. Nachází se zde supermarket Albert, pošta, restaurace, posilovna, dětské hřiště, Penny Market a zastávky MHD (autobusová zastávka Bolevecká - autobusy č. 125, 224, 240, 270.)

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form: https://idealninajemce.cz/byt-tkp-en

We offer a new flat 1 + kk for a long term rent in a quiet area of ​​Prague - Horní Měcholupy. Apartment with a total area of ​​37.4 square meters is located on the ground floor of a brick building with an elevator. The apartment includes a cellar (2 m2), and a spacious terrace (12 m2). It is possible to use the common bike / pram and park by the house.

The apartment is furnished. The modern kitchen unit includes a fridge, dishwasher, microwave, electric oven and ceramic hob with hood. There is also a dining table with chairs in the kitchen. The living area is stylishly furnished with a sofa bed, a TV wall with Panasonic TV, a coffee table, a desk with chair and a sleeping floor. The room enters the terrace. The new bathroom has a shower, sink with mirror, washing machine and toilet. The hall is equipped with shoe cabinet and wardrobe, which offers plenty of storage space.

In a quiet neighborhood are all civic amenities and sports. There is an Albert supermarket, post office, restaurant, gym, children's playground, Penny Market and public transport stops (Bolevecká bus stop - buses no. 125, 224, 240, 270.)

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers tenants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Horní Měcholupy | Bolevecká
Cena: 10 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 13 230 Kč, náklady na bydlení 2 726 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 37 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 10, Veronské náměstí: 2 minuty (pěšky)

Žabka Praha 15, Veronské náměstí 598: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 37 minut (mhd)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 38 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?