Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Bolevecká, 1+kk, 33 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Horní Měcholupy - Bolevecká, 9 900 Kč/měs., 33 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-qtf

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt 1+kk, 33 m2 v ulici Bolevecká, Praha 15 - Horní Měcholupy. Jedná se o novostavbu. Byt se nachází ve třetím patře.K bytu patří balkon a sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí pěkné kuchyňské linky je lednice,elektrická trouba, sklokeramická deska a také je k dispozici mikrovlnná trouba. V obývací části se nachází stůl se židlemi. Dále je zde koupelna s prostorným sprchovým koutem a WC.

Veškerá občanská vybavenost v okolí, najdeme zde restaurace, supermarket, posilovnu, dětské hřiště, lékárnu atd. Autobusová zastávka - Bolevecká je vzdálená čtyři minuty chůze od domu. V blízkosti se nachází Přírodní park Hostivař.

Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků. Byt je volný k nastěhování od 30. 10. 2020.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-qtf-en

We offer for rent a beautiful apartment 1 + kk, 33 m2 in Bolevecka street, Prague 15 - Horni Mecholupy. This is a new building. The apartment is located on the third floor. The apartment includes a balcony and a cellar.

The apartment is offered partly furnished. Nice kitchen is equipped with fridge, electric oven, ceramic hob and microwave. In the living area there is a table with chairs. There is also a bathroom with a spacious shower and toilet.

All civic amenities are in the area, there are restaurants, supermarket, gym, playground, pharmacy, etc. Bus stop - Bolevecká is four minutes walk from the house. Close to Hostivar Nature Park

The apartment is ready to move in from 30th of October 2020. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Horní Měcholupy | Bolevecká
Cena: 9 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 11 900 Kč, náklady na bydlení 1 924 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 33 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 30. říjen 2020
Pronájem přidán: Před 14 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 10, Veronské náměstí: 2 minuty (pěšky)

Žabka Praha 15, Veronské náměstí 598: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 37 minut (mhd)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 38 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?