Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Boloňská, 2+kk, 55 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Horní Měcholupy - Boloňská, 13 000 Kč/měs., 55 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

https://idealninajemce.cz/byt-jp3

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný moderní byt o dispozici 2+kk ve velmi žádané lokalitě s bezproblémovou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 55 m2 se nachází v přízemí cihlového domu.

Byt se nabízí vybavený. Moderní kuchyň disponuje sklo keramickou deskou, digestoří, elektrickou troubou, mikrovlnou troubou, lednicí a myčkou nádobí. Je také možné využít jídelní stolek s barovými židlemi. Obývací část je vybavena koženou sedací soupravou a televizním stolkem. V ložnici se nachází prostorná postel a skříně s úložným prostorem. Na bytě se nachází prostorná koupelna s vanou, umyvadlem a toaletou, také zde zůstává pračka a sušička.

V okolí domu najdeme veškerou občanskou vybavenost.V docházkové vzdálenosti od domu se nachází supermarket Penny, základní škola, restaurace. Autobusová zastávka Boloňská je vzdálená tři minuty chůze.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

https://idealninajemce.cz/byt-jp3-en


For long-term sublease, we offer a beautiful modern apartment with a layout of 2 + kk in a very desirable location with easy transport accessibility. The apartment with a total area of ​​55 m2 is located on the ground floor of a brick house.

The apartment is offered furnished. The modern kitchen has a glass ceramic hob, extractor hood, electric oven, microwave, refrigerator and dishwasher. It is also possible to use a dining table with bar stools. The living area is equipped with a leather sofa and a TV table. The bedroom has a spacious bed and wardrobes with storage space. The apartment has a spacious bathroom with bath, sink and toilet, there is also a washer and dryer.

In the vicinity of the house we find all civic amenities. Within walking distance of the house there is a supermarket Penny, primary school, restaurant. The Boloňská Bus Stop is a three-minute walk away.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Horní Měcholupy | Boloňská
Cena: 13 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 17 000 Kč, náklady na bydlení 4 010 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 55 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 měsíci
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Penny Market Praha, Hornoměcholupská: 1 minuta (pěšky)

BILLA Praha 15 - Horní Měcholupy: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 37 minut (mhd)

uzel MHD Můstek (metro A,B): 38 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?