Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Boloňská, 2+kk, 43 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Horní Měcholupy - Boloňská, 11 800 Kč/měs., 43 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-a5k

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt o dispozici 2+kk s výměrou 43 m2 v ulici Boloňská v klidné lokalitě Praha 15- Horní Měcholupy. Byt se nachází ve 3. patře. Byt je po rekonstrukci, v okolí bezproblémové parkování. Lze využívat společnou lodžii na patře.

Byt je kompletně vybaven, vhodný k okamžitému nastěhování. V ložnici je dvojlůžková postel a prostorná vystavěná skříň. V obývacím pokoji je prostorný gauč, obývací stěna a stůl se židlemi. Kuchyňská linka je plně vybavena vestavěnými spotřebiči - myčka, lednice, mikrovlnná trouba, trouba, sklokeramická deska. V koupelně se nachází vana a pračka. WC je odděleno.

Předností této lokality je výborná dostupnost MHD- autobusová zastávka Nádraží Horní Měcholupy, Boloňská, Na Vartě a vlaková zastávka Praha- Hodní Měcholupy a občanská vybavenost- ZŠ a MŠ, plavecké škola MB Plaváček, Penny Market (6 min chůze), OC Retail park (20 min chůze), Kaufland (15 min chůze). V blízkosti bytu se nachází spousta míst pro relaxaci i sport- Dětská hřiště hned u baráku, street workoutové hřiště Boloňská, Golf Indoor Center Prague, Golf Club Hostivař, tenisové haly, vodní nádrž Hostivař.

K nastěhování ihned.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-a5k-en

We offer a long-term lease apartment 2 + kk with an area of ​​43 m2 in the street Boloňská in a quiet location Prague 15-Horní Měcholupy. The apartment is located on the 3rd floor. The apartment is after reconstruction, in the vicinity of seamless parking.

The apartment is fully equipped, suitable for immediate moving. The bedroom has a double bed and a spacious built-in wardrobe. The living room has a spacious sofa, a living room and a table with chairs. The kitchen is fully equipped with built-in appliances - dishwasher, refrigerator, microwave oven, oven, ceramic hob. The bathroom has a bathtub and washing machine. The toilet is separated.

The advantage of this locality is the excellent accessibility of MHD - bus station Nádraží Horní Měcholupy, Boloňská, Na Vartě and train station Praha - Hodni Měcholupy and civic amenities - primary and secondary schools, swimming school MB Plaváček, Penny Market (6 min walk) 20 min walk), Kaufland (15 min walk). Close to the apartment there are plenty of places for relaxation and sport - children's playground right next to the bar, Bologna street training course, Golf Indoor Center Prague, Golf Club Hostivař, tennis halls, Hostivař reservoir.

Apartment is free to move in from 1st of June.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Horní Měcholupy | Boloňská
Cena: 11 800 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Náklady na bydlení 3 766 Kč/měs., vratná jistota 11 800 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 43 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 23. červenec 2021
Pronájem přidán: Před 12 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Penny Market Praha, Hornoměcholupská: 2 minuty (pěšky)

Žabka Praha 15, Veronské náměstí 598: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 37 minut (mhd)

uzel MHD Můstek (metro A,B): 38 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc