Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Hornoměcholupská, 1+kk, 35 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Horní Měcholupy - Hornoměcholupská, 10 000 Kč/měs., 35 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-pam

K dlouhodobému pronájmu nabízíme příjemný byt 1+kk v atraktivní lokalitě Praha - Horní Měcholupy. Byt o celkové výměře 35 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu s výtahem. K bytu patří sklep parkovací stání a velmi prostorný balkón s posezením.

Byt se nabízí částečně vybavený. Stylová kuchyňská linka je zařízena lednicí, elektrickou troubou a elektrickým sporákem s digestoří. V kuchyni je dále k dispozici jídelní stůl s barovými židlemi. V moderní koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a pračka. Toaleta je oddělená. Předsíň je vybavená vestavěnou šatní skříní s úložným prostorem.

V klidném okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - Kaufland, supermarket Albert, lékárna, posilovna, základní škola, restaurace, Lidl, Supermarket Billa, zastávky MHD (autobusová zastávka Janovská kousek od domu - autobus č. 145, 175, 183), dále také vlakové nádraží Praha - Horní Měcholupy. K relaxaci je vhodná vodní nádrž Hostivař.

Byt je volný k nastěhování od 1.5.2021.


Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-pam-en

For long-term rent, we offer a nice apartment 1 + kk in an attractive location Prague - Horní Měcholupy. Apartment with a total area of ​​35 m2 is located on the third floor with elevator. The apartment includes a cellar, parking space and a very spacious balcony with seating.

The apartment is partially furnished. Stylish kitchen is equipped with fridge, electric oven and electric cooker with hood. There is also a dining table with bar chairs in the kitchen. The modern bathroom has a shower, sink with mirror and washing machine. The toilet is separate. The hall is equipped with a built-in wardrobe with storage space.

In the quiet surroundings of the house are all civic amenities - Kaufland, supermarket Albert, pharmacy, gym, primary school, restaurant, Lidl, Supermarket Billa, bus stop (bus stop Janovska near the house - bus no. also the train station Prague - Horní Měcholupy. The Hostivař reservoir is suitable for relaxation.

The apartment is free to move in from 1st of May 2021.


In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Horní Měcholupy | Hornoměcholupská
Cena: 10 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Náklady na bydlení 2 350 Kč/měs., vratná jistota 12 350 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 35 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. květen 2021
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 15, Veronské náměstí 598: 5 minut (pěšky)

Žabka Praha 15, Veronské náměstí 598: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 35 minut (mhd)

uzel MHD Můstek (metro A,B): 36 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc