Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Milánská, 3+kk, 97 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Horní Měcholupy - Milánská, 15 500 Kč/měs., 97 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-3pb

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný a slunný byt o dispozici 3+kk v klidné lokalitě Praha - Horní Měcholupy, v ulici Milánská. Byt o celkové výměře 97 m2 se nachází ve zvýšeném přízemí zrekonstruovaného panelového domu s výtahem. K bytu přísluší sklep a je možnost využití předzahrádky.

Byt je částečně zařízený. Kuchyně je vybavená veškerými spotřebiči a to lednicí, plynovým sporákem s elektrickou troubou a digestoří, dále vestavěnou myčkou a mikrovlnnou troubou. V bytě je k dispozici dostatek uloženého prostoru, skříní a nábytku. V obývací části se nachází jídelní stůl se židlemi, sedací souprava, konferenční stůl, televize a skříně. V prvním pokoji se nachází šatní skříně, v druhém pokoji je pouze věšák a police. V koupelně se nachází umyvadlo se zrcadlem, vana a pračka. Toaleta je odděleně. V předsíní se nachází skříň.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost jako restaurace, kavárny, školy, lékárna, pošta, Hostivařská Přehrada, supermarket Albert (dvě minuty pěšky) atd. V blízkosti domu se nachází zastávky MHD, zajišťující výbornou dopravní dostupnost do centra - minutu chůze od domu je zastávka Veronské náměstí.

Byt je volný k nastěhování ihned. Možnost domácího mazlíčka záleží na domluvě.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-3pb-en

We offer a spacious and sunny apartment with a disposition of 3+kk in a quiet location in Prague - Horní Měcholupy, on the street Milánská. The apartment with a total area of ​​97 m2 is located on the ground floor of a renovated panel house with an elevator. The apartment inlucdes a basement and there is the possibility of using the front garden.

The apartment is partially furnished. The kitchen is equipped with all appliances, including a refrigerator, gas stove with electric oven, hood, built-in dishwasher and microwave. The apartment has plenty of storage space and furniture. In the living area is a dining table with chairs, sofa, coffee table, TV and wardrobes. In the first room is a wardrobe, in the second room is only a hanger and shelves. The bathroom has a sink with mirror, bathtub and washing machine. The toilet is separated. There is another wardrobe in the hallway.

Within walking distance are restaurants, cafes, schools, pharmacy, post office, Hostivařská Reservoir, supermarket Albert (2 min walk), etc. Near the house are public transport stops, providing excellent transport links to the center - 1 min walk from the house is bus stop Veronské náměstí.

The apartment is free to move in immediately. The possibility of having pets in the apartment depends on the agreement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Horní Měcholupy | Milánská
Cena: 15 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 15 000 Kč, náklady na bydlení 4 396 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 97 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. červenec 2021
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 10, Veronské náměstí: 2 minuty (pěšky)

Žabka Praha 15, Veronské náměstí 598: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 35 minut (mhd)

uzel MHD Můstek (metro A,B): 36 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc