Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Padovská, 3+kk, 70 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Horní Měcholupy - Padovská, 14 900 Kč/měs., 70 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-siw

Kontakt: Tomáš Felgr: 774052642

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/padovska14/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 3+kk s dvěma balkony v klidné lokalitě Praha - Dolní Měcholupy s bezproblémovou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 70 m2 se nachází v prvním podlaží cihlového domu.

Byt se nabízí plně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, mrazákem, sklo-keramická deska, digestoří, mikrovlnou troubou a horkovzdušnou troubou. V obývací části najdeme stůl s židlemi, velkou pohovku, křeslo, konferenční stolek, televizí a obývací stěnu. Ložnice disponuje velkou manželskou postelí a skříní. V pokoji je skříň a spousta úložného prostoru. Koupelna je zařízená vanou a umyvadlem se zrcadlem. Garážové stání je po dohodě.

V okolí bytu se nachází veškerá občanská vybavenost. Najdeme zde obchody s potravinami, lékárnu, drogerii, restaurace, kavárnu atd. V blízkosti se nachází krásný Hostinvářský lesopark. U domu jsou zastávky MHD (Bolevecká, Livornská)

Byt je volný k nastěhování od 19.11.2020. Domácí mazlíčci nejsou povoleni.


Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-siw-en

Virtual viewing:
in360.cz/vr/padovska14/index.htm

For long-term sublease, we offer a spacious apartment 3 + kk with two balconies in a quiet location in Prague - Dolní Měcholupy with easy transport accessibility. The apartment with a total area of ​​70 m2 is located on the first floor of a brick house.

The apartment is offered fully equipped. The kitchen has a refrigerator, freezer, glass-ceramic hob, hood, microwave and convection oven. In the living area we find a table with chairs, a large sofa, an armchair, a coffee table, a TV and a living wall. The bedroom has a large double bed and a wardrobe. The room has a wardrobe and plenty of storage space. The bathroom is equipped with a bathtub and a sink with a mirror. Garage parking is by agreement.

In the vicinity of the apartment there are all civic amenities. Here you will find grocery stores, a pharmacy, drugstore, restaurant, cafe, etc. Nearby is a beautiful guest forest park. There are public transport stops at the house (Bolevecká, Livornská)

The apartment is free to move in from 19.11.2020. Pets are not allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Horní Měcholupy | Padovská
Cena: 14 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Vratná jistota 18 000 Kč, poplatky 3 064 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 70 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 19. listopad 2020
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Lidl Praha-Horní Měcholupy: 5 minut (pěšky)

BILLA Praha 15 - Horní Měcholupy: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 36 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 38 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?