Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, VERONSKÉ NÁM., 2+kk, 43 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Horní Měcholupy - VERONSKÉ NÁM., 12 900 Kč/měsíc, 43 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/praha

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prosvětlený byt o dispozici 2+kk v příjemné lokalitě Praha - Horní Měcholupy. Byt o celkové výměře 43 m2 se nachází v devátém podlaží panelového domu.

Byt se nabízí vybavený. Kuchyňská linka je zařízená lednicí, myčkou, elektrickou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. V obývací části je k dispozici pohovka, konferenční stolek a komoda. Součástí ložnice je postel a komoda. V koupelně se nachází prostorný sprchový kout, pračka a umyvadlo se zrcadlem. Toaleta je oddělená. Pokoje jsou průchozí.

Kousek od domu najdeme veškerou občanskou vybavenost. Např. restaurace, supermarket Albert, lékárnu, mateřskou školu, základní školu. K relaxaci je vhodný nedaleko vzdálený Přírodní Park Hostivař. U domu jsou také zastávky MHD.

Byt je volný k nastěhování ihned. Poplatky jsou včetně energií a internetu. Na podnájemníka se přepisuje elektřina (950 Kč), která je již zahrnuta v poplatcích. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Tours
To register for a tour, use the form on this link:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/prahaENG

For long-term sublease we offer a bright apartment 2 + kk in a nice location Prague - Horní Měcholupy. Apartment with a total area of ​​43 m2 is located on the ninth floor of the panel house.

The apartment is offered furnished. Kitchen is equipped with fridge, dishwasher, electric oven, ceramic hob and hood. The living area has a sofa, coffee table and dresser. The bedroom has a bed and dresser. The bathroom has a spacious shower, washing machine and sink with mirror. The toilet is separate. Rooms are interconnecting.

Not far from the house we can find all civic amenities. E.g. restaurant, supermarket Albert, pharmacy, kindergarten, elementary school. You can relax in the nearby Natural Park Hostivar.

The apartment is available for occupancy from immediately.
Utilities include energy and internet. Electricity (950 CZK), which is already included in the fees, is rewritten to the subtenant. Pets are allowed.

This energy category G, as we do not have PENB available.

The apartment is rented by an ideal tenant - a service with which you will live in carefree and fair conditions. When something happens, there are administrators available to deal with you. We will help with all your administration, payment settings, and special insurance. Come live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Horní Měcholupy | VERONSKÉ NÁM.
Cena: 12 900 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: vratná kauce 17 364 Kč, náklady na bydlení 4 464 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 43 m²
Vybavený: plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení:
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 15, Veronské náměstí 598: 1 minuta (pěšky)

Žabka Praha 15, Veronské náměstí 598: 1 minuta (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 35 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 39 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Chci nechávat zasílat nabídky podobných bytů