Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, V lukách, 2+kk, 52 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Horní Počernice - V lukách, 15 500 Kč/měs., 52 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-r24

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt 2+kk ve velmi klidné lokalitě Praha - Horní Počernice, v ulici V Lukách. Byt o celkové výměře 52 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu (novostavba z roku 2013). Výhodou bytu je velká terasa (17,5 m2) s výhledem do zeleně. Dále k bytu přísluší také sklep a garážové parkovací stání v suterénu budovy.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, elektrickou troubou a sklokeramickou deskou s digestoří. Ke kuchyni patří také jídelní stůl se židlemi. Dále je obývací část, která je nezařízená. V ložnici se nachází velká vestavěná skříně. V koupelně je umyvadlo se zrcadlem a vana. Toaleta je zvlášť. Topení v bytě je tepelným čerpadlem. V předsíni se nachází další vestavěná skříň.

V příjemném okolí bytu nalezneme restaurace, supermarket Albert, základní školu, mateřskou školu atd. Dopravní dostupnost zajišťují MHD zastávky - Svépravice a Jeřická.

Byt je volný k nastěhování od 24.09.2020. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Elektřina se přepisuje na podnájemníka.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-r24-en

For long-term rent, we offer a nice apartment 2+kk in a very quiet location in Prague - Horní Počernice, on the street V Lukách. The apartment with a total area of ​​52 m2 is located on the first floor of a brick house (new building from 2013). The advantage of the apartment is a large terrace (17.5 m2) overlooking to the greenery. The apartment also includes a basement and a garage parking in the basement of the building.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a refrigerator, electric oven and ceramic hob with hood. The kitchen also has a dining table with chairs. There is also a living area, which is unfurnished. The bedroom has large built-in wardrobes. The bathroom has a sink with a mirror and a bathtub. The toilet is separated. There is another built-in wardrobe in the hallway.

In the pleasant surroundings of the apartment you will find a restaurants, Albert supermarket, primary school, kindergarten, etc. Transport accessibility is provided by public transport stops - Svépravice and Jeřická.

The apartment is free to move in from the 24th of September 2020. The owner prefers those without pets.

The subtenant will be responsible for electricity, and this utility account will be registered in subtenant’s name.

Energy category G listed as we do not have PENB.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Horní Počernice | V lukách
Cena: 15 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 18 261 Kč, náklady na bydlení 2 761 Kč + elektřina 800 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 52 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 28. září 2020
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 9, Chodovická: 8 minut (pěšky)

Žabka Praha 9, Náchodská: 14 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 13 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 16 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?