Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Bělinského, 2+1, 64 m²

Pronájem 2+1, Praha - Hostivař - Bělinského, 11 000 Kč/měs., 64 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-i5d

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 2+1 v klidné lokalitě Praha - Hostivař. Byt o celkové výměře 64 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu s výtahem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí kuchyňské linky je lednice, elektrická trouba, elektrický sporák a digestoř. V kuchyni se dále nachází jídelní stůl s židlemi. Obývací část je moderně zařízená pohovkou, konferenčním stolkem, televizní stěnou a jídelním stolem s židlemi. Ložnice disponuje postelí, šatní skříní, komodou, knihovnou, pracovním stolem s židlí a nočními stolky. V nové koupelně je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a pračka. Toaleta je oddělená. Předsíň je vybavená velkou šatní skříní.

V klidném okolí bytu najdeme restaurace, supermarket Albert, základní a střední školu, mateřskou školu, poštu a zastávky MHD, které zajišťují dobrou dopravní dostupnost (zastávka Nádraží Hostivař).

Byt je volný k nastěhování od 1.2. 2021.

Uvedená částka poplatků obsahuje domovní služby, energie a pojištění bytu.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-i5d-en

For long term sublease we offer a nice apartment 2 + 1 in a quiet location Prague - Hostivar. Apartment with a total area of ​​64 sqm is located on the second floor with elevator.

The apartment is offered partly furnished. The kitchen is equipped with fridge, electric oven, electric stove and hood. The kitchen also has a dining table with chairs. The living area is modernly furnished with a sofa, coffee table, TV wall and dining table with chairs. The bedroom has a bed, wardrobe, chest of drawers, library, work desk with chair and bedside tables. The new bathroom has a shower, sink with mirror and washing machine. The toilet is separate. The hall is equipped with a large wardrobe.

In the quiet neighborhood of the apartment you will find restaurants, supermarket Albert, elementary and high school, kindergarten, post office and public transport stops, which ensure good transport accessibility (stop Nádraží Hostivař).

The apartment is free to move in from 1st of February 2021.

The stated amount of fees includes: home services, energy and apartment insurance.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Hostivař | Bělinského
Cena: 11 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 11 000 Kč, náklady na bydlení 4 069 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 64 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. únor 2021
Pronájem přidán: Před 8 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 10, plukovníka Mráze: 3 minuty (pěšky)

Lidl Praha-Horní Měcholupy: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 34 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Míru: 36 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc