Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Bratislavská, 3+kk, 74 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Hostivař - Bratislavská, 18 500 Kč/měs., 74 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze: https://prohlidky.idealninajemce.cz/praha

Virtuální prohlídka
https://https://prohlidky.idealninajemce.cz/vr/bratislavska_byt3/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme slunný byt o dispozici 3+kk v příjemné lokalitě Praha - Hostivař. Byt o celkové výměře 74m2 se nachází v prvním podlaží cihlového domu s výtahem. K bytu patří i prostorný balkón.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí moderní kuchyňské linky je lednice, myčka, elektrická trouba, sklokeramická varná deska a digestoř. V kuchyni je také hodně úložného prostoru. Obývací část je zařízená jídelním stolem s židlemi. První ložnice disponuje šatní skříní. V druhé ložnici najdeme postel, šatní skříň, knihovnu a pracovní stůl s židlí. V koupelně je vana a umyvadlo. Výhodou bytu je praktická úložná komora. V předsíni se nachází botník a věšák.

Byt je ve výborné lokalitě s dobrou občanskou vybaveností. V okolí domu je supermarket Albert, mateřská a základní škola atd. Kousek od domu najdeme Hostivařskou Přehradu, lesopark, dětské hřiště atd. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka K Obecním hájovnám, která je vzdálená tři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Poplatky jsou včetně energií. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Na bytě je možnost připojení internetu od UPC za 399 Kč/měsíc.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/prahaENG

Virtual viewing
https://https://prohlidky.idealninajemce.cz/vr/bratislavska_byt3/

For long-term sublease we offer a sunny apartment 3 + kk in a nice location Prague - Hostivar. Apartment with a total area of ​​74 square meters is located on the first floor of a brick building with an elevator. The apartment includes a spacious balcony.

The apartment is offered partly furnished. The modern kitchen is equipped with fridge, dishwasher, electric oven, ceramic hob and hood. There is also plenty of storage space in the kitchen. The living area is furnished with a dining table with chairs. The first bedroom has a wardrobe. In the second bedroom you will find a bed, wardrobe, library and work desk with chair. The bathroom has a bathtub and sink. The advantage of the apartment is a practical storage chamber. In the hall there is a shoe rack and a hanger.

The apartment is in an excellent location with good amenities. Around the house is Albert supermarket, kindergarten and elementary school, etc. Not far from the house can be found Hostivař Dam, forest park, playground, etc. Traffic accessibility is provided by stop K Obecni hajovnam, which is three minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Utilities include energy. The owner prefers applicants without pets.

Internet connection from UPC can be provided for 399 CZK / month.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

The apartment is hired by Ideální nájemce – a service which provides careless living under fair conditions. If anything happens, there are managers available to help you with anything necessary. We will help you with all administration, payments and we will ensure special insurance for you. Come to live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Hostivař | Bratislavská
Cena: 18 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 22 960 Kč, náklady na bydlení 4 460 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 74 m²
Vybavený: částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Balkón
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 10, Bratislavská: 2 minuty (pěšky)

Penny Market Praha, Doupovská: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 34 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 34 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?