Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Golfová, 2+kk, 39 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Hostivař - Golfová, 12 000 Kč/měs., 39 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-h46

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/Golfova15/Index.html

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 2+kk v klidné lokalitě Praha - Hostivař. Byt o celkové výměře 39 m2 se nachází ve čtvrtém patře panelového domu s výtahem. Velkou výhodou bytu je prostorný balkón s příjemným výhledem a sklep.

Byt je nabízen částečně vybavený. Kuchyňská linka je vybavena elektrickou troubou, plynovým sporákem a lednicí. Je zde jídelní stůl se židlemi. Obývací část je dále nevybavena, stejně jako druhý pokoj. V koupelně je umyvadlo se zrcadlem, sprchový kout a toaleta. V předsíni jsou prostorné vestavěné skříně.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - supermarket Albert, supermarket Billa, mateřská škola, střední škola, Česká pošta, restaurace, kavárny. Výbornou dopravní dostupnost do centra města zajišťují zastávky v blízkosti domu.

Byt je volný od 08.06.2020. Domácí mazlíčci povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_____________________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this https://idealninajemce.cz/byt-h46-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/Golfova15/Index.html

We offer a nice apartment 2 + kk in a quiet location Prague - Hostivar. Apartment with a total area of ​​39 m2 is located on the fourth floor of the brick house. The big advantage of the apartment is a spacious balcony with a nice view and a cellar.

The apartment is offered partly furnished. Kitchen is equipped with electric oven, gas stove and refrigerator. There is a dining table with chairs. The living area is not equipped as well as the second room. The bathroom has a sink with a mirror, shower and toilet. In the hall are spacious built-in wardrobes.

Around the house there are all amenities - supermarket Albert, supermarket Billa, kindergarten, high school, Czech Post, restaurants, cafes. Excellent transport accessibility to the city center provides stops near the house.

The apartment is available from the 8th of June 2020. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Hostivař | Golfová
Cena: 12 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 16 415 Kč, náklady na bydlení 4 415 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 39 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Lidl Praha-Horní Měcholupy: 3 minuty (pěšky)

Albert Praha 10, plukovníka Mráze: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 35 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 35 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?