Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Golfová, 3+kk, 69 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Hostivař - Golfová, 15 900 Kč/měs., 69 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-c8r

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 3+kk na ulici Golfová v žádané lokalitě Praha - Hostivař. Byt o celkové rozloze 69 m2 se nachází ve druhém patře panelového domu s výtahem. K bytu náleží balkón.

Byt se nabízí plně vybavený. Prostorná kuchyně je vybavena sporákem, digestoří, lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou a jídelním stolem s židlemi. V obývací části se nachází obývací stěna. Neprůchozí ložnice jsou vybaveny gaučem, vestavěnou skříní s úložným prostorem a postelí. V jednom z pokojů se nachází vstup na balkón. Koupelna s vanou, umyvadlem, skříňkou a pračkou je od toalety oddělena.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - nákupní centrum, supermarket Lidl, sportovní centrum s bazénem, lékárna, restaurace. Výborná dopravní dostupnost - autobusová zastávka Řepčická hned před domem.

Byt je volný k nastěhování k 1.10.2020. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-c8r-en

For long-term sublease, we offer an apartment with a layout of 3 + kk on Golfová Street in the desired location of Prague - Hostivař. The apartment with a total area of ​​69 m2 is located on the second floor of a panel house with an elevator. The apartment has a balcony.

The apartment is offered fully equipped. The spacious kitchen is equipped with a stove, hood, refrigerator with freezer, microwave and dining table with chairs. In the living area there is a living wall. Separate bedrooms are equipped with a sofa, built-in wardrobe with storage space and a bed. In one of the rooms there is access to the balcony. The bathroom with bath, sink, cabinet and washing machine is separate from the toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - shopping center, supermarket Lidl, sports center with swimming pool, pharmacy, restaurant. Excellent transport accessibility - bus stop Řepčická right in front of the house.

The apartment is free to move in on 1st of October 2020. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Hostivař | Golfová
Cena: 15 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 21 072 Kč, náklady na bydlení 5 172 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 69 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. říjen 2020
Pronájem přidán: Před 10 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Lidl Praha-Horní Měcholupy: 2 minuty (pěšky)

Albert Praha 10, plukovníka Mráze: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 35 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 35 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?