Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Na Groši, 2+1, 63 m²

Pronájem 2+1, Praha - Hostivař - Na Groši, 13 000 Kč/měs., 63 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-y3c

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/nagrosi7/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme zrekonstruovaný byt o dispozici 2+1 v ulici Na Groši, v klidné lokalitě Praha - Hostivař. Byt o celkové rozloze 63 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu s výtahem. K bytu náleží lodžie s výhledem do klidné ulice.

Byt se nabízí plně vybavený - kromě ložnice. Kuchyně disponuje novou kuchyňskou linkou vybavenou vestavěnými spotřebiči značky Siemens - sklokeramická deska, elektrická trouba, myčka nádobí, digestoř, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba. Kuchyně je také vybavena jídelním stolem s židlemi a k dispozici je spoustu úložného prostoru. Jeden s neprůchozích pokojů je vybaven obývací stěnou a sedací soupravou s konferenčním stolkem. Ložnice se vstupem na lodžii je nevybavená. V předsíni se nachází vestavěná skříň, botník a věšák na kabáty. Rekonstruovaná koupelna s vanou, skříňkou, umyvadlem a pračkou je od toalety oddělena.

Výborná dopravní dostupnost, autobusová zastávka dvě minuty chůze od domu, tramvajová zastávka Sídliště Zahradní město osm minut od domu. V docházkové vzdálenosti od domu se nachází sportovní a sociální vyžití, supermarkety, školy, zeleň.

Byt je volný k nastěhování k 20.09.2020. Domácí mazlíčci po domluvě.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-y3c-en

Virtual viewing:
in360.cz/vr/nagrosi7/index.htm

For long-term sublease, we offer a renovated two bedroom apartment in Na Groši Street, in a quiet area of ​​Prague - Hostivař. The apartment with a total area of ​​63 m2 is located on the fourth floor of a brick building with an elevator. The apartment has a balcony overlooking a quiet street.

The apartment is offered fully equipped - except for the bedroom. The kitchen has a new kitchen unit equipped with built-in Siemens appliances - ceramic hob, electric oven, dishwasher, hood, refrigerator with freezer, microwave. The kitchen is also equipped with a dining table with chairs and there is plenty of storage space. One of the separate rooms is equipped with a living wall and a sofa with a coffee table. The bedroom with access to the loggia is unfurnished. In the hall there is a built-in wardrobe, shoe rack and coat hanger. Renovated bathroom with bath, cabinet, sink and washing machine is separate from the toilet.

Excellent transport accessibility, bus stop two minutes walk from the house, tram stop Sídliště Zahradní město eight minutes from the house. Within walking distance of the house there are sports and social activities, supermarkets, schools, greenery.

The apartment is free to move in on 20th of September 2020. Pets by arrangement.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Hostivař | Na Groši
Cena: 13 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 16 900 Kč, náklady na bydlení 3 919 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 63 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 20. září 2020
Pronájem přidán: Před 4 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Penny Market Praha, Švehlova: 5 minut (pěšky)

Interspar Praha, Švehlova: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 27 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 29 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?