Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, plukovníka Mráze, 1+kk, 21 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Hostivař - plukovníka Mráze, 9 000 Kč/měs., 21 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-7bf

Přijďte na nezávaznou prohlídku!

Kontakt: Veronika Kracíková: 774 813 117

Na prohlídku se prosím telefonicky nahlaste předem.

K dlouhodobému pronájmu nabízíme pěkný světlý a útulný byt 1+kko celkové ploše 20 metrů, nacházející se v osmém patře panelového domu s výtahem. K bytu náleží i sklep. Tento byt je nabízený částečně zařízený a po rekonstrukci.

Kuchyňská linka disponuje indukčním vařičem s digestoří, lednicí s mrazákem a mikrovlnkou. Navazující hlavní část je vybavena bílými úložnými komodami a gárnyží spolu se žaluziemi na plastových oknech. Moderní koupelna disponuje sprchovým koutem, umyvadlem se zrcadlem a pračkou. Toaleta je oddělená v samostatné místnosti. V předsíni je k dispozici prostorná šatní skříň.

Dům se nachází v těsné blízkosti MHD (autobus a tramvaj „Nádraží Hostivař“) a krásné zeleně jako je Lesopark Hostivař.
V okolí je také základní škola, pošta, obchod s potravinami atd.

Byt je volný a připravený k nastěhování.

Uvedená částka poplatků je včetně domovních služeb, energií, pojištění bytu. Internet můžeme zařídit od Vodafone za 399 Kč.

Majitelka preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-7bf-en

Contact: Veronika Kracíková: 774 813 117

Please register for the tour by phone in advance.

For long-term rent we offer a nice bright and cozy apartment 1 + k with a total area of ​​20 meters, located on the eighth floor of a panel house with an elevator. The apartment also has a cellar. This apartment is offered partially furnished and after reconstruction.

The kitchen has an induction cooker with hood, refrigerator with freezer and microwave. The adjoining main part is equipped with white storage chests of drawers and garages together with blinds on the plastic windows. The modern bathroom has a shower, washbasin with mirror and washing machine. The toilet is separate in a separate room. There is a spacious wardrobe in the hall.

The house is located close to public transport (bus and tram "Nádraží Hostivař") and beautiful greenery such as Lesopark Hostivař. There is also a primary school, post office, grocery store, etc. in the area.

The apartment is free and ready to move.

The stated amount of utilities includes house services, energy, apartment insurance. We can arrange internet from Vodafone for CZK 399.

The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Hostivař | plukovníka Mráze
Cena: 9 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 9 000 Kč, náklady na bydlení 1 481 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 21 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. leden 2021
Pronájem přidán: Před 10 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 10, plukovníka Mráze: 4 minuty (pěšky)

Lidl Praha-Horní Měcholupy: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 32 minut (mhd)

uzel MHD Můstek (metro A,B): 34 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc