Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Českobrodská, 1+kk, 28 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Hrdlořezy (Praha 9) - Českobrodská, 10 250 Kč/měs., 28 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-73p

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný nový byt o dispozici 1+kk, který čeká na svého prvního podnájemníka. Byt o celkové výměře 28 m2 se nachází ve druhém patře cihlové novostavby bez výtahu čerstvě po kolaudaci. K bytu náleží sklep, parkování je možné ve slepé ulici pod budovou a je možné využít společný uzavřený dvůr a slunnou terasu nad budovou parkování.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňský kout disponuje krásnou linkou se spotřebiči - sklokeramická deska, elektrická trouba, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem. Zbytek místnosti je nevybavený. V předsíni se nachází chytrý elektrický kotel k topení. Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, topným žebříkem a toaletou - koupelnová sanita značek Laufen a Hansgrohe.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - supermarket Lidl, školy, restaurace, hřiště, společenské a sportovní vyžití. Skvělá dopravní dostupnost - zastávka MHD Pod Táborem hned za rohem.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie B, velmi úsporná.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-73p-en

For long-term sublease, we offer a beautiful new apartment with a layout of 1 + kk, which is waiting for its first subtenant. The apartment with a total area of ​​28 m2 is located on the second floor of a new brick building without an elevator, freshly approved. The apartment has a cellar, parking is possible in a dead end street under the building and it is possible to use a common enclosed courtyard and a sunny terrace above the parking building.

The apartment is offered partially furnished. The kitchenette has a beautiful line with appliances - ceramic hob, electric oven, hood, microwave, refrigerator with freezer. The rest of the room is unfurnished. In the hall there is a smart electric boiler for heating. Bathroom with shower, sink, heating ladder and toilet - bathroom sanitary ware brands Laufen and Hansgrohe.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - Lidl supermarket, schools, restaurants, playgrounds, social and sports activities. Great transport accessibility - public transport stop Pod Táborem just around the corner.

The apartment is free to move in immediately. Pets by arrangement with the owner.

Introduced energy category B, very economical.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Hrdlořezy (Praha 9) | Českobrodská
Cena: 10 250 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 10 250 Kč, náklady na bydlení 2 397 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 28 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Od 7. květen 2021
Pronájem přidán: Před 4 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Lidl Praha-Hrdlořezy: 2 minuty (pěšky)

BILLA Praha 10 - Malešice: 12 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 24 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 39 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc