Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Českobrodská, 1+kk, 28 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Hrdlořezy (Praha 9) - Českobrodská, 11 300 Kč/měs., 28 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-a3s

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt čerstvě po kolaudaci. Do bytu se hledá první podnájemník. Byt o celkové výměře 28 m2 se nachází ve druhém patře cihlové novostavby s výtahem. K bytu patří i prostorný balkón. Ke společnému užitku je možný uzavřený dvůr a slunná terasa nad budovou parkovacího stání.

Parkování je možné v slepé ulici pod budovou. V bytě najdeme chytrý elektrický kotel. Energetický štítek budovy je B - velmi úsporná.

Byt se nabízí řástečně vybavený. Nová kuchyňská linka disponuje lednicí, elektrickou troubou, sklokeramickou deskou, digestoří a mikrovlnnou troubou. Obývací část je dále nezařízená. Koupelnová sanita je značky Laufen a Hansgrohe. V koupelně najdeme sprchový kout, umyvadlo a toaleta. Je možné pořídit i pračku do bytu.

V docházkové vzdálenosti najdeme restaurace, supermarket Lidl, střední školu, poštu, vyšší policejní školu atd. Dopravní dostupnost je zajišťěna zastávkou Pod Táborem, která je vzdálená dvě minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-a3s-en

For long-term sublease, we offer a beautiful apartment freshly approved. The first subtenant is looking for an apartment. The apartment with a total area of ​​28 m2 is located on the second floor of a new brick building with an elevator. The apartment also has a spacious balcony. For shared use is possible an enclosed courtyard and a sunny terrace above the parking lot.

Parking is possible in a cul-de-sac under the building. In the apartment we find a smart electric boiler. The energy label of the building is B - very economical.

The apartment is offered partially furnished. The new kitchen has a refrigerator, electric oven, ceramic hob, hood and microwave. The living area is also unfurnished. Bathroom fixtures are Laufen and Hansgrohe. The bathroom has a shower, sink and toilet. It is possible to buy a washing machine for the apartment.

Within walking distance you will find restaurants, supermarket Lidl, high school, post office, police high school, etc. Transport accessibility is provided by the stop Pod Táborem, which is two minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed by arrangement.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Hrdlořezy (Praha 9) | Českobrodská
Cena: 11 300 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 11 300 Kč, zálohové platby 2 397 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 28 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Od 7. květen 2021
Pronájem přidán: Před 4 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Lidl Praha-Hrdlořezy: 2 minuty (pěšky)

BILLA Praha 10 - Malešice: 12 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 24 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 39 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc