Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Kačírkova, 1+kk, 31 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Jinonice (Praha 5) - Kačírkova, 14 200 Kč/měs., 31 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-qis

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 1+kk, v lokalitě Praha - Jinonice, v ulici Kačírkova. Byt o celkové výměře 31 m2 se nachází v prvním podlaží novostavby. K bytu patří balkón.

Byt se nabízí vybavený. V kuchyni je varná deska, digestoř, lednice, trouba, kávovar. V pokoji je sedačka, křeslo, stůl s židlemi, praktické police a skříňky s úložným prostorem, obývací stěna a televize. Koupelna je spojena s toaletou, dále se v ní nachází vana, pračka, umyvadlo, skříňky a zrcadlo.

V docházkové vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost - supermarket, potraviny, kavárna, dětské hřiště, park, škola, restaurace. Autobusová zastávka se nachází minutu chůzí od domu.

Byt je volný od 6. 8. 2021. Domácí mazlíčci pouze po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-qis-en

For long-term sublease, we offer a cozy apartment 1 + kk, in the locality of Prague - Jinonice, in Kačírkova Street. The apartment with a total area of 31 m2 is located on the first floor of a new building. The apartment has a balcony.

The apartment is offered furnished. The kitchen has a hob, hood, refrigerator, oven, coffee maker. The room has a sofa, armchair, table with chairs, practical shelves and lockers with storage space, living wall and TV. The bathroom is connected to the toilet, there is also a bath, washing machine, sink, cabinets and a mirror.

Within walking distance there are all civic amenities - supermarket, groceries, cafe, playground, park, school, restaurant. The bus stop is a minute walk from the house.

The apartment is ready to move in from 6th of August 2021.. Pets only by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Jinonice (Praha 5) | Kačírkova
Cena: 14 200 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 14200 Kč, náklady na bydlení 1798 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 31 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Od 6. srpen 2021
Pronájem přidán: Před 7 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

ENAPO Pustiměř: 1 minuta (pěšky)

Hruška Pustiměř: 2 minuty (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc