Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Nyklíčkova, 2+kk, 56 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Jinonice (Praha 5) - Nyklíčkova, 21 000 Kč/měs., 56 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-ijd

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/nyklickova5/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme moderní byt o dispozici 2+kk v příjemné lokalitě Praha - Jinonice, v ulici Nyklíčkova. Byt o celkové výměře 56 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší prostorný balkón a garážové parkovací stání.

Byt se nabízí plně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, myčkou, mikrovlnnou troubou, elektrickou troubou, sklo-keramickou deskou a digestoří. V obývací části se nachází moderní sedačka, konferenční stolek a drobný nábytek. Z obývacího pokoje je vstup na prostorný balkón s posezením. V bytě se dále nachází ložnice, která je vybavena manželskou postelí a šatní skříní se zrcadlem. V koupelně nalezneme umyvadlo, vanu a toaletu. V předsíní se nachází skříň, botník a pračka.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, kavárny, lékárna, pošta, Billa (sedm minut pěšky), přírodní park Košíře - Motol, atd. Vynikají dopravní dostupnost zajišťuje metro stanice Radlická, která je vzdálená 11 minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 01.05.2020. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ijd-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/nyklickova5/index.htm

We offer a modern apartment 2 + kk in a nice location Prague - Jinonice, on the Nyklíčkova. The apartment with a total area of ​​56 m2 is located on the second floor of a brick house with an elevator. The apartment has a spacious balcony and garage parking space.

The apartment is offered fully equipped. The kitchen is equipped by a refrigerator, dishwasher, microwave, electric oven, glass-ceramic hob and hood. The living area includes a modern sofa, coffee table and small furniture. The living room has access to a spacious balcony with a seating. There is also a bedroom with a double bed and a wardrobe with a mirror. The bathroom has a sink, bathtub and toilet. In the hallway is a wardrobe, shoe cabinet and washing machine.

Within walking distance are restaurants, cafes, pharmacy, post office, Billa (7 min walk), natural park Kosire - Motol, etc. Excellent transport accessibility is provided by metro station Radlicka, which is 11 min walk from the house.

The apartment is available for occupancy from the 1st of May 2020. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Jinonice (Praha 5) | Nyklíčkova
Cena: 21 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 21 000 Kč, náklady na bydlení 2 850 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 56 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 5, Plzeňská: 14 minut (pěšky)

Albert Praha 5, U Šalamounky: 13 minut (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?