Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Peroutkova, 1+kk, 23 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Jinonice (Praha 5) - Peroutkova, 12 500 Kč/měs., 23 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-5dt

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/peroutkova81/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme moderní byt o dispozici 1+kk, v lokalitě Praha - Jinonice, v ulici Peroutkova. Byt o celkové výměře 23 m2 se nachází ve čtvrtém podlaží cihlového domu s výtahem. K bytu patří sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. V kuchyni se nachází kuchyňská linka, myčka, lednice, indukční varná deska, dvě barové židle a praktické vestavěné skříně. Pokoj je prosvětlený díky velkým oknům. Koupelna je spojena s toaletou, je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem se skříňkou a zrcadlem.

V domě jsou k dispozici dvě posilovny, prádelna, krb na tuhá paliva, zahrada s terénními úpravami, a terasy s možností využití grilů pro všechny obyvatele domu. V přízemí je k dispozici recepce.

V docházkové vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost - supermarket, restaurace, bary, dětské hřiště, park, základní škola. Autobusová zastávka se nachází jednu minutu chůzí od domu, dobré spojení do centra města.

Byt je volný ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni jen na základě předchozí domluvy.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-5dt-en

Virtual tour:
in360.cz/vr/peroutkova81/

For long-term sublease, we offer a modern apartment with a layout of 1 + kk, in the locality of Prague - Jinonice, in Peroutkova Street. The apartment with a total area of ​​23 m2 is located on the fourth floor of a brick building with an elevator. The apartment includes a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a kitchen unit, dishwasher, refrigerator, induction hob, two bar stools and practical built-in wardrobes. The room is bright with large windows. The bathroom is connected to the toilet, is equipped with a shower, sink with cabinet and mirror.

The house has two gyms, laundry, fireplace for solid fuels, garden with landscaping, and terraces with the possibility of using barbecues for all residents of the house. There is a reception on the ground floor.

Within walking distance there are all civic amenities - supermarket, restaurants, bars, playground, park, elementary school. The bus stop is located one minute walk from the house, good connection to the city center.

The apartment is available immediately. Pets are allowed only by previous agreement with landlord.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Jinonice (Praha 5) | Peroutkova
Cena: 12 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 12500 Kč, náklady na bydlení 2500 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 23 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 14. červenec 2021
Pronájem přidán: Před 11 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Žabka Praha 5, Plzeňská: 14 minut (pěšky)

Albert Praha 5, U Šalamounky: 12 minut (pěšky)

uzel MHD Anděl: 13 minut (mhd)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 15 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc