Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Peroutkova, 2+kk, 34 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Jinonice (Praha 5) - Peroutkova, 12 520 Kč/měs., 34 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-gka

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/peroutkova83/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme nově zrekonstruovaný byt o dispozici 2+kk v klidné lokalitě Praha - Jinonice s bezproblémovou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 34 m2 se nachází ve třetím podlaží domu. V domě se nachází také TV room, fitness centrum, prádelna a zahrada s grilem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, sklokeramickou deskou, digestoří a troubou. V kuchyni se také nachází jídelní stůl a židle. Pokoj je zařízený pohovkou, konferenčním stolkem, televizí a manželskou postelí. V předsíni se nachází šatní skříně s úložným prostorem. V koupelně je rohová vana, umyvadlo se zrcadlem a toaleta.

V okolí bytu se nachází veškerá občanská vybavenost. Najdeme zde obchody s potravinami, lékárnu, drogerii, restaurace, kavárnu atd. U domu jsou také zastávky MHD (U Waltrovky, Falkáň).

Byt je volný k nastěhování od 01.02.2021. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-gka-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/peroutkova83/


For long-term sublease, we offer a newly renovated apartment 2+kk in a quiet location in Prague - Jinonice with an easy transport accessibility. The apartment with a total area of ​​34 m2 is located on the third floor of the house. The house also has a TV room, fitness center, laundry room and a garden with barbecue.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a refrigerator, ceramic hob, cooker hood and oven. The kitchen also has a dining table and chairs. The room is furnished with a sofa, coffee table, TV and a double bed. In the halway are wardrobes with storage space. The bathroom has a corner bathtub, washbasin with a mirror and toilet.

In the vicinity of the apartment are all civic amenities. There are grocery stores, a pharmacy, drugstore, restaurant, cafe, etc. There are also public transport stops neart by the house (U Waltrovky, Falkáň).

The apartment is free to move in from 01.02.2021. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Jinonice (Praha 5) | Peroutkova
Cena: 12 520 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 17 000 Kč, zálohové platby 3 427, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 34 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. únor 2021
Pronájem přidán: Dnes
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 5, Plzeňská: 14 minut (pěšky)

Albert Praha 5, U Šalamounky: 12 minut (pěšky)

uzel MHD Anděl: 13 minut (mhd)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 15 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc