Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Pod stolovou horou, 1+kk, 39 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Jinonice (Praha 5) - Pod stolovou horou, 12 300 Kč/měs., 39 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-43a

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/podstolovouhorou7/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme nový byt o dispozici 1+kk v klidné lokalitě Praha Jinonice s vynikající dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 39 m2 se nachází v šestém patře cihlové novostavby s výtahem. Dům byl postaven v roce 2017. K bytu přísluší i sklep a balkón s příjemným posezením a výhledem.

V domě je pokročilý systém recyklace šedé vody.

Byt se nabízí plně vybavený. Kuchyně disponuje vestavěnou elektrickou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. V kuchyni najdeme i jídelní stůl s židlemi. Obývací část je útulně zařízena postelí, pohovkou, televizní stěnou s televizí a pracovním stolem s židlí. Součástí nové koupelny je vana a umyvadlo. Toaleta je oddělená. Pračka se nachází v předsíni, kde také úložná skříň.

V okolí domu jsou restaurace, mateřská škola, supermarket Lidl, Karlova univerzita atd. Deset minut chůze od domu je vzdálené metro Nové Butovice. Stanice metra Hůrka je vzdálená dvanáct minut chůze od domu. Autobusová zastávka Nušlova je vzdálená pět minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Energetická náročnost budovy je B.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-43a-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/podstolovouhorou7/

For long-term sublease, we offer a new 1 + kk apartment in a quiet area of ​​Prague Jinonice with excellent transport accessibility. The apartment with a total area of ​​39 m2 is located on the sixth floor of a new brick building with an elevator. The house was built in 2017. The apartment also has a cellar and a balcony with a pleasant sitting area and a view.

The house has an advanced gray water recycling system.

The apartment is offered fully equipped. The kitchen has a built-in electric oven, ceramic hob and hood. In the kitchen we also find a dining table with chairs. The living area is comfortably furnished with a bed, a sofa, a TV wall with a TV and a work desk with a chair. The new bathroom has a bath and sink. The toilet is separate. The washing machine is located in the hall, where there is also a storage cabinet.

In the vicinity of the house there are restaurants, kindergarten, supermarket Lidl, Charles University, etc. Ten minutes walk from the house is the metro Nové Butovice. Hůrka metro station is a twelve minute walk from the house. The Nušlova bus stop is a five-minute walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers applicants without pets.

The energy label of the building is B.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Jinonice (Praha 5) | Pod stolovou horou
Cena: 12 300 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 12 300 Kč, náklady na bydlení 2 364 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 39 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 21. červen 2021
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

ENAPO Pustiměř: 1 minuta (pěšky)

Hruška Pustiměř: 2 minuty (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc