Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Radlická, 1+kk, 32 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Jinonice (Praha 5) - Radlická, 11 000 Kč/měs., 32 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-s93

K dlouhodobému podnájmu nabízíme zrekonstruovaný byt o dispozici 1+kk a celkové ploše 32 m2. Byt se nachází v klidné lokalitě Praha - Smíchov v 1. patře domu.

Byt je nabízen vybavený - kuchyňská linka je vybavena indukční deskou, troubou, digestoří a mikrovlnkou. V místnosti je dále také lednice a pračka. V obývací části se nachází jídelní stůl se židlemi a rozložitelný gauč. Jako úložný prostor zde slouží vysoká skříň. V patře je prostor určený ke spaní, zde se pak nachází velká matrace. V koupelně naleznete sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a toaletu.

V blízkosti domu se nachází spousta menších obchodů s potravinami (např. Žabka), veškerá občanská vybavenost a několik restaurací. V kontaktu s přírodou pak budete díky Pavímu vrchu a zahradě Santoška. Dopravní dostupnost je zajištěna tramvajovou i autobusovou zastávkou Křížová a Braunova.

Byt je volný ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.


Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-s93-en

For long-term sublease, we offer a renovated apartment with a layout of 1 + kk and a total area of ​​32 m2. The apartment is located in Smichov on the 1st floor.

The apartment is offered furnished - the kitchen is equipped with an induction hob, oven, hood and microwave. The room also has a refrigerator and a washing machine. In the living area there is a dining table with chairs and a sofa bed. A tall cabinet serves as storage space here. Upstairs is a space for sleeping, there is a large mattress. The bathroom has a shower, sink with mirror and toilet.

Near the house there are many smaller grocery stores (eg Žabka), all amenities and several restaurants. Thanks to Paví vrch and the Santoška garden, you will be in contact with nature. Transport accessibility is ensured by the tram and bus stop Křížová and Braunova.

The apartment is available from now.. Pets are allowed.


In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Jinonice (Praha 5) | Radlická
Cena: 11 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 13 500 Kč, náklady na bydlení 2 555 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 32 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 27. listopad 2020
Pronájem přidán: Dnes
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 5, U Šalamounky: 12 minut (pěšky)

Žabka Praha 5, Plzeňská: 16 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 9 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 13 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?