Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Radlická, 3+kk, 70 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Jinonice (Praha 5) - Radlická, 20 000 Kč/měs., 70 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-vp4

K dlouhodobému podnájmu nabízíme luxusní loftový byt o dispozici 3+kk v atraktivní lokalitě Praha - Smíchov s výbornou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 70 m2 se nachází v pátém patře cihlového domu s výtahem.

Byt disponuje dvojitými speciálně odhlučněnými okny, které jsou orientované do ulice. Ve všech pokojích je i klimatizace.

Byt se nabízí částečně vybavený nadstandardním nábytkem. Stylová kuchyňská linka je zařízená novými spotřebiči - lednicí, myčkou, elektrickou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. V kuchyni se dále nachází jídelní stůl s židlemi. V ložnici najdeme prostornou postel, vestavěnou šatní skříň a noční stolky. Druhá ložnice je nevybavená. Součástí krásné koupelny je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a toaleta. V předsíni je botník.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost. V okolí domu jsou restaurace, základní škola, vysoká škola, pošta atd. Sedm minut chůze od domu je vzdálené obchodní centrum Smíchov, kde je mnoho služeb. Vynikají dopravní dostupnost zajišťuje zejména metro Anděl, které je vzdálené čtyři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 01.02.2021. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-vp4-en

We offer for rent a luxury loft apartment 3 + kk in an attractive location of Prague - Smichov with excellent transport links. Apartment with a total area of ​​70 sqm is located on the fifth floor of a brick building with an elevator.

The apartment has double special soundproof windows, which are oriented to the street. All rooms have air conditioning.

The apartment is offered partly furnished with above standard furniture. Stylish kitchen is equipped with new appliances - fridge, dishwasher, electric oven, ceramic hob and hood. The kitchen also has a dining table with chairs. The bedroom has a spacious bed, built-in wardrobe and bedside tables. The second bedroom is unfurnished. The beautiful bathroom has a shower, sink with mirror and toilet. There is a shoe rack in the hall.

All civic amenities are within walking distance. Around the house are restaurants, elementary school, college, post office, etc. Seven minutes walk from the house is a distant shopping center Smichov, where there are many services. Excellent transport accessibility is provided mainly by metro Andel, which is four minutes walk from the house.

The apartment is available from the 1st of February 2021. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Jinonice (Praha 5) | Radlická
Cena: 20 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 23 000 Kč, náklady na bydlení 3 031 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 70 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. únor 2021
Pronájem přidán: Před 10 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Praha 5, U Šalamounky: 12 minut (pěšky)

Žabka Praha 5, Plzeňská: 16 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 9 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 13 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc