Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Za zámečkem, 2+kk, 64 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Jinonice (Praha 5) - Za zámečkem, 16 700 Kč/měsíc, 64 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/praha

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 2+kk v příjemné lokalitě Praha - Jinonice. Byt o celkové výměře 64 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší balkón, sklep a garážové stání.

Garážové stání je již zahrnuto v ceně nájemného.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, myčkou, elektrickou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. V kuchyni je také barový stůl s židlemi. V obývací části je komodo a je zde vstup na balkón. Ložnice je nezařízená. Pěkná koupelna je vybavená vanou, umyvadlem se zrcadlem a pračkou. Toaleta je oddělená. V předsíni je k dispozici botník.

Na bytě je možnost připojení internetu od UPC.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, Kaufland, Lidl, pošta atd. Dvanáct minut od domu je vzdálené OC Galerie Butovice. Vynikají dopravní dostupnost zajišťuje metro Butovice, které je vzdálené šest minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 1. 11. 2019. Poplatky jsou včetně energií. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Tour
To register for a tour, use the form on this link:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/prahaENG

Long term sublease we offer a spacious apartment 2 + kk in a nice location Prague - Jinonice. Apartment with a total area of ​​64 sqm is located on the first floor of a brick building with an elevator. The apartment has a balcony, cellar and garage.

Garage parking is already included in the rent.

The apartment is offered partly furnished. Kitchen has a fridge, dishwasher, electric oven, ceramic hob and hood. The kitchen also has a bar table with chairs. The living area has a komodoa and there is access to the balcony. Bedroom is unfurnished. The nice bathroom is equipped with a bath, sink with mirror and washing machine. The toilet is separate. In the hall there is a shoe.

The apartment has the possibility of internet connection from UPC.

Within walking distance are restaurants, Kaufland, Lidl, post office, etc. Twelve minutes from the house is a shopping mall Galerie Butovice. Excellent transport accessibility provides metro Butovice, which is six minutes walk from the house.

The apartment is available for occupancy from 1st of November 2019. Utilities are including energy. The owner prefers those without pets.

Energy category G listed as we do not have PENB.

The apartment is rented Ideal tenant - a service with which you will live carelessly and under fair conditions. When something happens, there are managers available to solve everything with you. We will help with all administration, payment settings and special insurance. Come live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Jinonice (Praha 5) | Za zámečkem
Cena: 16 700 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: vratná kauce 21 000 Kč, náklady na bydlení 4 028 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 64 m²
Vybavený: částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 13: 4 minuty (pěšky)

Albert Praha 5, Radlická: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 14 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 17 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Chci nechávat zasílat nabídky podobných bytů