Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Freiwaldova, 1+kk, 30 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Kamýk - Freiwaldova, 9 600 Kč/měs., 30 m²

Popis

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-h6c

K dlouhodobému podnájmu nabízíme nový byt v klidné lokalitě Praha - Kamýk. Byt o celkové výměře 1+kk se nachází ve 3. podlaží cihlové novostavby s výtahem. Velikou výhodou bytu je prostorný balkon. K bytu dále přísluší sklep.

Byt je nabízen částečně vybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje elektrickou troubou a sporákem, mikrovlnnou troubou a lednicí. Dále je zde k dispozici jídelní stůl se židlemi a skříně. V koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a WC.

V okolí domu je veškerá občanská vybavenost- supermarket Albert, restaurace, ZŠ, MŠ. V blízkosti zastávky MHD.

Byt je volný ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-h6c-en

For long-term sublease, we offer a new apartment in a quiet location in Prague - Kamýk. The apartment with a total area of ​​1 + kk is located on the 3rd floor of a new brick building with an elevator. The big advantage of the apartment is a spacious balcony. The apartment also has a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The modern kitchen has an electric oven and hob, microwave and fridge. There is also a dining table with chairs and wardrobes. The bathroom has a shower, sink with mirror and toilet.

In the vicinity of the house is all civic amenities - Albert supermarket, restaurants, primary schools, kindergartens. Near the bus stop.

The apartment is available from now. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Kamýk | Freiwaldova
Cena: 9 600 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 12 000 Kč, náklady na bydlení 2 768 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 30 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 16. duben 2021
Pronájem přidán: Před 12 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Praha 4, Papírníkova: 1 minuta (pěšky)

Žabka Praha 4, Mirotická: 7 minut (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc