Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Rytířova, 2+1, 59 m²

Pronájem 2+1, Praha - Kamýk - Rytířova, 12 800 Kč/měs., 59 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-m52

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/rytirova4/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 2+1 v klidné lokalitě Praha - Kamýk. Byt o celkové výměře 59 m2 se nachází ve druhém patře s výtahem. K bytu přísluší i sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Nová kuchyňská linka disponuje lednicí, mikrovnlnnou troubou, troubou a plynovým sporákem s digestoří. Součástí ložnice je prostorná postel a noční stolky. Druhý pokoj je zařízený pouze konferečním stolkem. V koupelně najdeme vanu, umyvadlo a pračku. Toaleta je oddělená.

V klidném okolí domu najdeme restaurace, Kaufland, lékárnu, Lidl, Penny Market, supermarket Billu, dětské hřiště, mateřskou školu atd. Dopravní dostupnost je zajištěna autobusovou zastávkou Labe, která je vzdálená tři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni. Elektřina se přepisuje na podnájemníka.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-m52-en

Virtual viewing:
in360.cz/vr/rytirova4/index.htm

For long term sublease we offer a nice apartment 2 + 1 in a quiet location Prague - Kamyk. Apartment with a total area of ​​59 sqm is located on the second floor with elevator. The apartment comes with a cellar.

The apartment is partially furnished. The new kitchen has a refrigerator, microwave, oven and gas stove with hood. The bedroom has a spacious bed and bedside tables. The second room is furnished with only a coffee table. The bathroom has a bathtub, sink and washing machine. The toilet is separate.

In the quiet neighborhood of the house you will find restaurants, Kaufland, pharmacy, Lidl, Penny Market, Billa supermarket, playground, kindergarten, etc. Transport accessibility is provided by the bus stop Labe, which is three minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed. The subtenant will be responsible for electricity, and this utility account will be registered in subtenant’s name.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting exprience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Kamýk | Rytířova
Cena: 12 800 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 15800 Kč, náklady na bydlení 2 979 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 59 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Kaufland Praha 4 - Modřany: 2 minuty (pěšky)

BILLA Praha 4 - Modřany: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 20 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 29 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?