Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Smotlachova, 2+1, 42 m²

Pronájem 2+1, Praha - Kamýk - Smotlachova, 11 300 Kč/měs., 42 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze: https://idealninajemce.cz/byt-mnc

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+1 v příjemné lokalitě Praha - Kamýk. Byt o celkové výměře 42 m2 se nachází v sedmém podlaží panelového domu s výtahem.

Byt se nabízí vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, elektrickou troubou, sporákem a digestoří. Součástí obývacího pokoje je pohovka, konfereční stolek, komoda a jídelní stůl s židlemi. V ložnici najdeme postel a šatní skříň. V koupelně je vana, umyvadlo a pračka. Toaleta je oddělená.

V okolí domu jsou dětská hřitě, restauce, supermarket Albert, základní a mateřská škola. Dopravní dostupnost je zajištěna autobusovou zastávkou Přírodní, která je vzdálená pět minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 1. 4. 2020. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-mnc-en

For long-term sublease we offer an apartment 2 + 1 in a nice location Prague - Kamyk. Apartment with a total area of ​​42 m2 is located on the seventh floor of a panel house with an elevator.

The apartment is offered furnished. Kitchen has a fridge, electric oven, stove and hood. The living room has a sofa, coffee table, dresser and dining table with chairs. In the bedroom we find a bed and a wardrobe. The bathroom has a bath, sink and washing machine. The toilet is separate.

Around the house are children's playgrounds, restaurants, supermarket Albert, elementary and kindergarten. Transport accessibility is provided by a natural bus stop, which is five minutes walk from the house.

The apartment is free to move in from 1st of April 2020. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Kamýk | Smotlachova
Cena: 11 300 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 14 670 Kč, náklady na bydlení 3 370 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 42 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 14 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 4, Papírníkova: 4 minuty (pěšky)

Žabka Praha 4, Mirotická: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 1 minuta (mhd)

uzel MHD Anděl: 4 minuty (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?