Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Zárubova, 3+1, 67 m²

Pronájem 3+1, Praha - Kamýk - Zárubova, 12 900 Kč/měs., 67 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-4ts

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 3+1 v klidné lokalitě Praha - Kamýk. Byt o celkové výměře 67 m2 se nachází v sedmém patře panelového domu. K bytu náleží prostorný zasklený balkón

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje troubou, sporákem a digestoří. Součástí kuchyně je i lednice, jídelní stůl s židlemi a skříňka. V obývací části jsou úložné prostory ve formě menších skříněk. Jeden pokoj má dvoupatrovou postel a skříně. Druhý pokoj je nevybavený. Součástí koupelny je vana a umyvadlo se zrcadlem. Toaleta je zvlášť.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, mateřská a základní škola, obchody s potravinami (Penny aj.) a další občanská vybavenost. V blízkém okolí je Modřanská rokle. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Lhotecký les.

Byt je volný k nastěhování od 1.2.2021.Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-4ts-en

For a long-term sublease, we offer a beautiful 3 + 1 apartment in a quiet location in Prague - Kamýk. The apartment with a total area of 67 m2 is located on the seventh floor of a panel house. The apartment has a spacious glazed balcony.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has an oven, stove and hood. The kitchen also includes a refrigerator, a dining table with chairs and a cupboard. In the living area there are storage spaces in the form of smaller cabinets. One room has a bunk bed and wardrobes. The second room is unfurnished. The bathroom has a bathtub and a sink with a mirror. The toilet is separate.

Within walking distance are restaurants, kindergarten and elementary school, grocery stores (Penny, etc.) and other civic amenities. Modřanská ravine is nearby. Transport accessibility is provided by the Lhotecký les stop.

The apartment is free to move in from 1st of February 2021.In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Kamýk | Zárubova
Cena: 12 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Náklady na bydlení 2 939 Kč/měs.+ energie , vratná jistota 14 000 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 67 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 18. červen 2021
Pronájem přidán: Před 4 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 4, U Kamýku: 2 minuty (pěšky)

Norma Praha 4 - Kamýk: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 28 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 38 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc