Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Březinova, 2+kk, 45 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Karlín - Březinova, 17 000 Kč/měs., 45 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-uub

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/brezinova3/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 2+kk ve vyhledávané lokalitě Praha - Karlín, v ulici Březinova. Byt o celkové výměře 45 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu. K bytu přísluší balkón.

Byt se nabízí plně vybavený. Krásna kuchyňská linka disponuje lednicí, myčkou, elektrickou troubou, plynovým sporákem a digestoří. V obývací části se nachází gauč, jídelní stůl se židlemi a drobný nábytek. Z obývacího pokoje je vstup na balkón. Ložnice je vybavena manželskou postelí, pracovním stolem se židlí a úložním prostorem.
V moderní koupelně nalezneme umyvadlo se zrcadlem, sprchový kout, pračku a toaletu. Z předsíně je vstup do komory a na menší podkroví s úložním prostorem.

Byt je ve vynikající lokalitě - v okolí domu najdeme restaurace, kavárny, supermarket Billu (šest minut chůze), posilovny, školy, dětské hřiště, atd.
Bezproblémová dopravní dostupnost je zajištěna metrem a tramvajou zastávkou Křížiková, vzdálenými šest minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-uub-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/brezinova3/index.htm

Long term sublease we offer a beautiful apartment 2 + kk in a popular location Prague - Karlin, street Březinova. Apartment with a total area of ​​45 m2 is located on the third floor of the house. The apartment has a balcony.

The apartment is offered fully equipped. Beautiful kitchen has a fridge, dishwasher, electric oven, gas stove and digestor.
The living area has a sofa, dining table with chairs and small furniture. From the living room is the entrance to the balcony. The bedroom is equipped with a double bed, a work desk with a chair and storage space.
The modern bathroom has a sink with a mirror, shower, washing machine and toilet. From the hall is the entrance to the chamber and the attic with storage space.

The apartment is in an excellent location - around the house we can find restaurants, cafes, supermarket Billu (6 min walk), gym, school, playground, etc.
Seamless transport accessibility is provided by metro and tram station Křížiková, 6 min walk from the house.

The apartment is available for occupancy immediately. Pets are not allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Karlín | Březinova
Cena: 17 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 18 800 Kč, náklady na bydlení 1 776 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 45 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 4 týdny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 8, Křižíkova: 3 minuty (pěšky)

BILLA Praha 3 - Žižkov: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 8 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 8 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?