Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Hybešova, 1+kk, 36 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Karlín - Hybešova, 10 500 Kč/měs., 36 m²

Popis

_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-bm4

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt 1+kk v 5. patře domu s výtahem v ulici Hybešova, v Praze - Karlín. Byt má výměru 36 m2.

Prosvětlený byt má kuchyňskou linku s lednicí, troubou se sklokeramickou deskou a mikrovlnnou troubou. Byt je rozdělený do několika částí. Kuchyň je kompletně moderně vybavená veškerými spotřebiči, dále je zde prostor na spaní s dvoulůžkovou postelí a obývací část s úložnými prostory. V koupelně je sprchový kout ,WC je odděleno. Je zde také pračka.

Byt se nachází kousek od parku na Lyčkově náměstí v Karlíně - ve stále oblíbenější rezidenční lokalitě, která nabízím dostatek zeleně, prostor pro relaxaci a přesto veškerou občanskou vybavenost - kavárny, restaurace, koncertní prostor Forum Karlín a mnoho dalšího, zároveň i rychlé spojení do centra z tramvajové zastávky Urxova nebo metrem B ze stanice Křižíkova.

Byt je volný od 1.8.2021


Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

---------------

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-bm4-en

We offer for rent for long term apartment 1 + kk on the 5th floor of a building with a lift in Hybešova street, Prague - Karlín. The apartment has an area of ​​36 m2.

The illuminated apartment has a kitchen unit with a fridge, oven
with ceramic hob and microwave. The apartment is divided into several parts. The kitchen is completely modern equipped with all appliances, there is a sleeping area with a double bed and a living area with storage space. The bathroom has a shower, separate WC. There is also a washing machine.

The apartment is located a short distance from the park on Lyckova square in Karlin - in an increasingly popular residential area, which offers plenty of greenery, space for relaxation and yet all civic amenities - cafes, restaurants, Forum Karlín concert hall and many more, from the Urxova Tram Stop or from the B Metro Station from Křižíkov Station.

The apartment is free immediately.


In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Karlín | Hybešova
Cena: 10 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Vratná kauce 10 500 Kč, poplatky za služby 1 707 Kč, poplatek za pronájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 36 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. srpen 2021
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 3 - Žižkov: 7 minut (pěšky)

Albert Praha 8, Křižíkova: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 9 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 11 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc