Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Nekvasilova, 1+kk, 28 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Karlín - Nekvasilova, 10 500 Kč/měs., 28 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-i8a

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný prosvětlený byt o dispozici 1+kk v atraktivní lokalitě Praha - Karlín, situováno do velmi klidné části města. Byt o celkové výměře 28 m2 se nachází ve druhém patře panelového domu s výtahem. Byt je po rekonstrukci.

Byt se nabízí plně vybavený. Stylová kuchyňská linka disponuje lednicí, elektrickou troubou a elektrickým sporákem. Obývací část je zařízena prostorným gaučem a komodou, dále je zde jednolůžková postel. Součástí koupelny je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem, skříňka a toaleta. Na chodbě se nacházejí praktické úložné prostory. V bytě je k dispozici také pračka.

V docházkové vzdálenosti najdeme veškerou občanskou vybavenost, např. restaurace, Albert Supermarketa také zastávky MHD (tram a metro - Invalidovna). Velmi rychlá dostupnost do centra města.

Byt je volný k nastěhování od 15.7.2020. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-i8a-en

For long-term rent, we offer a beautiful bright apartment 1 + kk in an attractive location Prague - Karlin, situated in a very quiet part of town. Apartment with a total area of ​​28 m2 is located on the second floor of a brick house with an elevator. The apartment is after reconstruction.

The apartment is fully equipped. Stylish kitchen has a fridge, electric oven and electric stove. The living area is furnished with a spacious sofa and chest of drawers, and there is a single bed. The bathroom has a shower, sink with mirror, cabinet and toilet. There are practical storage spaces in the hallway. A washing machine is also available in the apartment.

Within walking distance you will find all civic amenities, eg restaurants, Albert Supermarket also bus stops (tram and metro - Invalidovna). Very quick access to the city center.

The apartment is free to move from 1.7.2020.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Karlín | Nekvasilova
Cena: 10 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 13 037 Kč, náklady na bydlení 2 537 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 28 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 měsíci
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 8, Molákova: 4 minuty (pěšky)

Tesco Praha 3, Koněvova: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 7 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 11 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?