Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Nekvasilova, 1+kk, 38 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Karlín - Nekvasilova, 13 900 Kč/měs., 38 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-mvx

K dlouhodobému pronájmu nabízíme krásný byt 1+kk v žádané lokalitě Praha -Karlín, v ulici Nekvasilova. By se nachází ve třetím patře cihlového domu, jedná se o novostavbu. K bytu patří balkon s krásným výhledem. Je možné využívat společný "parčík"

Jedná se o plně vybavený moderní a vzdušný byt. Je zde krásná a kuchyňská linka s myčkou, lednicí, trouba se sklokeramickou deskou. Dále je v bytě stůl se 4 židlemi a rozkládací gauč se stolkem. Moderní koupelna je s vanou a toaletou.

Jedná se o jednu z nejžádanějších lokalit pro bydlení. Skvělá dopravní dostupnost, je v dojezdové vzdálenosti od Starého města a v blízkosti metra B a tramvajové zastávky Invalidovna. Je zde i plno zeleně.

Byt je volný k nastěhování od 01.11.2020.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-mvx-en

For long-term rent we offer a beautiful apartment 1+kk in the desired location of Prague - Karlin, on the street Nekvasilova. The apartment is located on the third floor of a brick house, it is a new building. The apartment has a balcony with beautiful views. It is possible to use a common park.

This is a fully equipped modern and airy apartment. There is a modern kitchen with dishwasher, refrigerator, oven with ceramic hob. There is also a table with 4 chairs and a sofa bed with a table in the apartment. The modern bathroom has a bathtub and toilet.

It is one of the most popular locations for housing. Great transport accessibility, is within driving distance of the Old Town and close to metro B and tram stop Invalidovna. It is also full of greenery.

The apartment is free to move in from the 1st of November 2020.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Karlín | Nekvasilova
Cena: 13 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 16 500 Kč, náklady na bydlení 2 600 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 38 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. listopad 2020
Pronájem přidán: Dnes
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Praha 8, Molákova: 3 minuty (pěšky)

Kaufland Praha 8 - Libeň: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 7 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 11 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?