Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Nekvasilova, 2+kk, 48 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Karlín - Nekvasilova, 12 500 Kč/měs., 48 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-px6

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 2+kk ve velmi žádané lokalitě Praha - Karlín s vynikající dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 48 m2 se nachází v šestém patře panelového domu s výtahem. Výhodou bytu je prostorný balkón.

Byt se nabízí vybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje lednicí, plynovou troubou a plynovým sporákem. Obývací část je stylově zařízená pohovkou, konferenčním stolkem, televizní stěnou a televizí. Součástí ložnice je postel a komoda. Z pokoje se vchází na balkón. V koupelně se nachází vana, umyvadlo se zrcadlem, pračka a toaleta. Velmi prostorná předsíň je vybavená vestavěnou šatní skříní. Pokoje jsou průchozí.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost, např. restaurace, supermarket Albert, dětské hřiště, kavárna a zastávky MHD (zastávka Invalidovna - tramvaj č. 3, 8, 24). V blízkosti je také metro B - stanice Invalidovna.

Byt je volný k nastěhování od 18.9. 2020. Energie již zahrnuty v nákladech na bydlení. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-px6-en

We offer for rent a cozy apartment 2 + kk in a very desirable location Prague - Karlin with excellent transport links. Apartment with a total area of ​​48 m2 is located on the sixth floor of the brick house. The advantage of the apartment is a spacious balcony.

The apartment is offered furnished. Modern kitchen has a fridge, gas oven and gas stove. The living area is stylishly furnished with a sofa, coffee table, TV wall and TV. The bedroom has a bed and dresser. The room enters the balcony. The bathroom has a bathtub, sink with mirror, washing machine and toilet. Very spacious hall is equipped with built-in wardrobe. Rooms are interconnecting.

Within walking distance are all amenities, such as restaurants, supermarket Albert, playground, cafe and public transport (Invalidovna stop - tram No. 3, 8, 24). There is also metro B - Invalidovna station nearby.

The apartment is free to move in from 18th of September 2020. Electricity and gas are already included in the price.

The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Karlín | Nekvasilova
Cena: 12 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 15 949 Kč, náklady na bydlení 3 449 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 48 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 18. září 2020
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 8, Molákova: 2 minuty (pěšky)

Kaufland Praha 8 - Libeň: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 7 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 11 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?