Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Nekvasilova, 4+kk, 72 m²

Pronájem 4+kk, Praha - Karlín - Nekvasilova, 25 000 Kč/měsíc, 72 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/praha

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi prostorný být v žádané lokalitě Praha - Karlín s vynikající dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 72 m2 se nachází v prvním patře panelového domu s výtahem.

Byt se nabízí vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, mikrovlnnou troubou, elektrickou troubou a plynovým sporákem. V obývací části se nachází jídelní stůl s židlemi, sedací souprava, konferenční stolek a televizní stěna. První ložnice je zařízená postelí, knihovnou a šatní skříní V druhé ložnici najdeme postel, pracovní stůl s židlí a šatní skříň. Poslední pokoj je vybavený pracovním stolem, skříní a praktickou úložnou stěnou. V pěkné koupelně je vana, umyvadlo se zrcadlem, skříňka a pračka. Toaleta je oddělená.

Byt je ve skvělé lokalitě, kde je veškerá občanská vybavenost. V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, supermarket Albert, Kaufland, lékárna, základní škola, posilovna atd. Vynikají dopravní dostupnost zajišťuje metro Invalidovna, které je vzdálené tři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Poplatky jsou včetně energií. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Na bytě je možnost připojení internetu od UPC za 399 Kč/měsíc.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Tour
To register for a tour, you can use the form on this link:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/prahaENG

For long-term sublease we offer very spacious to be in the desired location Prague - Karlin with excellent transport links. Apartment with a total area of ​​72 sqm is located on the first floor of panel house with lift.

The apartment is offered furnished. Kitchen has a fridge, microwave, electric oven and gas stove. The living area has a dining table with chairs, sofa, coffee table and TV wall. The first bedroom is furnished with a bed, a library and a wardrobe. In the second bedroom we find a bed, a work desk with a chair and a wardrobe. The last room is equipped with a work desk, a wardrobe and a practical storage wall. The nice bathroom has a bath, sink with mirror, cabinet and washing machine. The toilet is separate.

The apartment is in a great location, where are all civic amenities. Within walking distance are restaurants, supermarket Albert, Kaufland, pharmacy, elementary school, gym, etc. Excellent transport accessibility is provided by metro Invalidovna, which is three minutes walk from the house.

The apartment is available for occupancy immediately. Utilities are including enerrgy. The owner prefers those without pets.

The Internet connection can be provided from UPC for 399 CZK / month.
The apartment is rented Ideal tenant - a service with which you will live carelessly and under fair conditions. When something happens, there are managers available to solve everything with you. We will help with all administration, payment settings and special insurance. Come live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Karlín | Nekvasilova
Cena: 25 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: vratná kauce 25 000 Kč, náklady na bydlení 6 716 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 4+kk
Výměra: 72 m²
Vybavený: plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení:
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 8, Molákova: 3 minuty (pěšky)

Kaufland Praha 8 - Libeň: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 7 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 11 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Chci nechávat zasílat nabídky podobných bytů