Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Pernerova, 1+kk, 36 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Karlín - Pernerova, 12 500 Kč/měs., 36 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze: https://idealninajemce.cz/byt-3e2

Virtuální prohlídka
http://in360.cz/vr/pernerova18/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 1+kk v žádané lokalitě Praha - Karlín. Byt o celkové výměře 36 m2 se nachází v prvním podlaží cihlového domu. K bytu přísluší i sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Moderní kuchyňská linka disponouje lednicí, dvouplotýnkovým sporákem a digestoří. Vzdušná obývací část je nezařízená. Pro úsporu místa je v bytě praktické spací patro. Součástí koupelny je sprchov kout, toaleta a pračka.

Byt je ve vynikající lokalitě, naproti fóru Karlín a vyhlášené restauraci Eska. V okolí domu je také posilovna, pošta, supermarket Billa atd. Bezproblémová dopravní dostupnost je zajištěna metrem Křižíkova, které je vzdálené čtyři minuty chůze od domu a stejně tak tramvajová zastávka Křižíkova.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-3e2-en

Virtual viewing
http://in360.cz/vr/pernerova18/index.htm

For long-term sublease we offer a cozy apartment 1 + kk in the desired location Prague - Karlin. Apartment with a total area of ​​36 m2 is located on the first floor of the house. The apartment comes with a cellar.

The apartment is partially furnished. The modern kitchen has a fridge, cooker and hood. The airy living area is unfurnished. To save space there is a practical sleeping floor in the apartment. The bathroom has a shower, toilet and washing machine.

The apartment is in an excellent location, opposite the Forum Karlin and renowned restaurant Eska. Around the house is also a gym, post office, supermarket Billa, etc. Seamless transport accessibility is provided by metro Křižíkova, which is four minutes walk from the house as well as tram stop Křižíkova.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

The apartment is hired by Ideální nájemce – a service which provides careless living under fair conditions. If anything happens, there are managers available to help you with anything necessary. We will help you with all administration, payments and we will ensure special insurance for you. Come to live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Karlín | Pernerova
Cena: 12 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 15 250 Kč, náklady na bydlení 2 750 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 36 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 měsíci
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 8, Křižíkova: 4 minuty (pěšky)

Žabka Praha 3, Koněvova: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 6 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 7 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?