Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Pobřežní, 1+kk, 45 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Karlín - Pobřežní, 12 500 Kč/měs., 45 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-ujf

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 1+kk v žádané lokalitě Praha - Karlín. Byt o celkové výměře 45 m2 se nachází v cihlovém domě. K bytu přísluší i prostorná terasa.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňský kout disponuje lednicí, pračkou, sporákem, troubou a digestoří. V kuchyni se dále nachází i jídelní stůl. V pokoji je prostorná vestavěná skříň, která nabízí dostatek úložného prostoru. V koupelně se nachází vana a umyvadlo.

Byt se nachází v žádané lokalitě s dobrou dopravní dostupností do města, kterou zajišťuje tramvajová zastávka Křižíkova a zastávka metra Křižíkova, která je 2 min. chůze od bytu. V okolí domu jsou restaurace, obchody s potravinami (Lidl apod.), lékárna a další.

Volný k nastěhování od 1.2.2021.Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ujf-en

For long-term sublease, we offer a cozy apartment with a layout of 1 + kk in the desired location of Prague - Karlín. The apartment with a total exchange of 45 m2 is located in a brick house. The apartment has a large terrace.

The apartment is offered partially equipped. Kitchen has refrigerator, washing machine, stove, oven and hood. There is also a dining table in the kitchen. The room has a spacious built-in wardrobe that offers ample storage space. The bathroom has a bathtub and sink.

The apartment is located in a desirable location with good transport links to the city, which is provided by the tram stop Křižíkova and the metro station Křižíkova, which is 2 min. walk from the apartment. In the vicinity of the house there are restaurants, grocery stores, a pharmacy and more.

Free to move in from 1st of February 2021.


In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Karlín | Pobřežní
Cena: 12 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 12 500 Kč, náklady na bydlení 2 560 Kč/měs., poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 45 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. únor 2021
Pronájem přidán: Včera
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 8, Křižíkova: 3 minuty (pěšky)

Penny Market Praha 7: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Republiky: 9 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 9 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc