Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Prvního pluku, 3+kk, 65 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Karlín - Prvního pluku, 18 500 Kč/měs., 65 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-ptp

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/prvnihopluku18/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme nově zrekonstruovaný byt o dispozici 3+kk ve vyhledávané lokalitě Praha - Karlín. Byt o celkové výměře 65 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší i balkón.

Byt se nabízí částečně vybavený. Stylová kuchyňská linka disponuje vestavěnou lednicí, myčkou, elektrickou troubou a sklokeramickou deskou. Byt se dále sestává ze dvou nezařízených pokojů. Součástí luxusní koupelny je sprchový kout a umyvadlo. Toaleta je oddělená. V předsíni najdeme i klavír.

Byt je ve vynikající lokalitě - v okolí domu najdeme restaurace, kavárny, supermarket Billu, posilovnu, Lidl atd. Bezproblémová dopravní dostupnost je zajištěna metrem Florenc, které je vzdálené tři minuty chůze od domu. Tramvajová zastávka Karlínské náměstí je vzdálená dvě minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ptp-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/prvnihopluku18/index.htm

For long-term sublease we offer a newly renovated apartment 3 + kk in a popular location Prague - Karlin. Apartment with a total area of ​​65 sqm is located on the second floor with elevator. The apartment has a balcony.

The apartment is partially furnished. Stylish kitchen has a built-in refrigerator, dishwasher, electric oven and ceramic hob. The apartment also consists of two unfurnished rooms. The luxurious bathroom has a shower and sink. The toilet is separate. There is also a piano in the hall.

The apartment is in an excellent location - around the house can be found restaurants, cafes, supermarket Billu, gym, Lidl etc. Seamless transport accessibility is provided by metro Florenc, which is three minutes walk from the house. Tram stop Karlínské náměstí is two minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Karlín | Prvního pluku
Cena: 18 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 22 633 Kč + náklady na bydlení 4 133 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 65 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 8, Sokolovská: 1 minuta (pěšky)

Albert Praha 8, Sokolovská: 2 minuty (pěšky)

uzel MHD Florenc: 5 minut (mhd)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 6 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?