Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Sokolovská, 1+kk, 60 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Karlín - Sokolovská, 16 598 Kč/měs., 60 m²

Popis

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si zarezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a veškeré dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

-------------------------------------------------------------------

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-xwi

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/sokolovska66/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme kompletně vybavený moderní byt o dispozici 1+kk ve skvělé lokalitě Praha - Karlín s vynikající dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 60 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu s výtahem.

Byt se nabízí vybavený. Kuchyň je kompletně moderně vybavená veškerými spotřebiči. Najdeme zde lednici, myčku, elektrickou troubu, sklokeramickou deskou a digestoř. Dále je zde obývací část se sedací soupravou, knihovnou a úložnými prostory a nakonec prostor na spaní s dvoulůžkovou postelí. Součástí koupelny je vana, umyvadlo se zrcadlem a pračka. Toaleta je oddělená. V předsíni k dispozici botník a věšák.

Byt je situován v žádané lokalitě Praha - Karlín, kde je veškerá občanská vybavenost. Kousek od domu jsou restaurace, kavárny, posilovna, supermarket Billa atd. Bezproblémovou dopravní dostupnost zajišťuje metro Křižíkova, které je vzdálené tři minuty chůze od domu. Hned u domu je také tramvajová zastávka Křižíková.

Byt je volný ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it all electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

-------------------------------------------------------------------

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-xwi-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/sokolovska66/index.htm

We offer fully furnished modern apartment 1 + kk in a great location Prague - Karlin with excellent transport accessibility. Apartment with a total area of ​​60 m2 is located on the second floor of a brick building with an elevator.

The apartment is offered furnished. The kitchen is fully equipped with all modern appliances. There is a fridge, dishwasher, electric oven, ceramic hob and hood. There is also a living area with a sofa, library and storage space and finally a sleeping area with a double bed. The bathroom has a bath, sink with mirror and washing machine. The toilet is separate. In the hall is available shoe and hanger.

The apartment is situated in an attractive area of ​​Prague - Karlin, where are all civic amenities. Not far from the house are restaurants, cafes, gym, supermarket Billa, etc. Seamless transport accessibility provides metro Křižíkova, which is three minutes walk from the house. Right next to the house is also a tram stop Křižíková.

The apartment is available immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting exprience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Karlín | Sokolovská
Cena: 16 598 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 20 510 Kč, náklady na bydlení 3 910 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 60 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 8, Křižíkova: 4 minuty (pěšky)

Žabka Praha 8, Sokolovská: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 8 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 13 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?