Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Sokolovská, 4+kk, 90 m²

Pronájem 4+kk, Praha - Karlín - Sokolovská, 23 500 Kč/měs., 90 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-uz8

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný, velice zajímavě navržený a plně vybavený byt, o dispozici 4+kk a celkové ploše 90 metrů, nacházející se v přízemí cihlového domu.

Moderní kuchyňská linka disponuje sklokeramickou deskou a digestoří, lednicí s mrazákem a myčkou. Součástí kuchyně je také jídelní stůl, který je možno využít i jako ostrůvek. Prostor bytu z kuchyně pokračuje skrze vstupní halu do ložnice a dalších dvou pokojů. Ložnice je vybavená manželskou postelí s matrací, šatními skříněmi a úložným prostory. Navazující pokoje pak nabízí atypické vybavení ve stylu spacích pater a podia. Interiér navrhoval sám majitel, který je architekt. Z pokojů je příjemný výhled do klidné zelené zahrady, kam je z bytu zajištěn i přístup. Čtvercová vstupní hala nabízí mnoho úložného prostoru. Poslední místností je koupelna disponující sprchovým koutem, umyvadlem se skříňkou a zrcadlem. Toaleta je pro větší komfort řešena samostatně s umyvadélkem a skříňkou se zrcadlem s tím, že rohem je šikovně oddělený prostor pro pračku se sušičkou, ale najdeme zde i plynový kotel zajištující ohřev vody a vytápění bytu.

K bydlení náleží i sklep. Přímo u domu, jelikož se nachází v centru města, je tramvajová zastávka Urxova a v okolí je veškerá občanská vybavenost. Parkovat lze ihned před vchodovými dveřmi do domu na fialové zóně pro dlouhodobé stání. Pár kroků pěšky najdeme klidná místa v zeleném parku Kaizel Garden a Parku před invalidovnou.

Byt je volný a připravený k nastěhování. Uvedená částka poplatků je včetně domovních služeb, energií a pojištění bytu. Vysokorychlostní internet je možnost zařídit od Vodafone za 399 Kč měsíčně.

Majitel požaduje zájemce bez domácích mazlíčků.


Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-uz8-en

For long-term sublease, we offer a spacious, very interestingly designed and fully equipped apartment, with a layout of 4 + kk and a total area of ​​90 meters, located on the ground floor of a brick house.

The modern kitchen has a ceramic hob and hood, refrigerator with freezer and dishwasher. The kitchen also has a dining table, which can also be used as an island. The space of the apartment from the kitchen continues through the entrance hall to the bedroom and two other rooms. The bedroom is equipped with a double bed with a mattress, wardrobes and storage space. The adjoining rooms then offer atypical furnishings in the style of sleeping floors and a stage. The interior was designed by the owner himself, who is an architect. The rooms have a pleasant view of the quiet green garden, to which access is provided from the apartment. The square entrance hall offers plenty of storage space. The last room is a bathroom with shower, sink with cabinet and mirror. For greater comfort, the toilet is designed separately with a sink and a cabinet with a mirror, with the corner being a cleverly separated space for a washing machine and dryer, but there is also a gas boiler providing water heating and apartment heating.

The housing also includes a cellar. Right next to the house, as it is located in the city center, there is a tram stop Urxova and all civic amenities in the vicinity. You can park immediately in front of the front door to the house in the purple zone for long-term parking. A few steps on foot we find quiet places in the green park Kaizel Garden and Park in front of the invalidity.

The apartment is free and ready to move. The stated amount of fees includes house services, energy and apartment insurance. High-speed internet can be arranged from Vodafone for CZK 399 per month.

The owner requires a pet-free applicant.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Karlín | Sokolovská
Cena: 23 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 23 500 Kč, náklady na bydlení 5 099 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 4+kk
Výměra: 90 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 15. červen 2021
Pronájem přidán: Před 10 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Praha 8, Křižíkova: 5 minut (pěšky)

Albert Praha 8, Molákova: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 8 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 13 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc