Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Plzákova, 2+kk, 49 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Kbely - Plzákova, 19 000 Kč/měs., 49 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-ymf

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/plzakova2/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný nový byt o dispozici 2+kk v klidné lokalitě Praha - Kbely. Byt o celkové výměře 49 m2 se nachází ve čtvrtém patře novostavby s výtahem. Velkou výhodou bytu je prostorná terasa (120 m2) s příjemným posezením a krásným výhledem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje lednicí, troubou, digestoří a sklokeramickou deskou. Obývací část je zařízena televizí a komodou. V ložnici najdeme postel. Na chodbě je úložná knihovna a pračka. V koupelně se nachází vana, umyvadlo, a toaleta.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, supermarket Billa, vysoká škola, základní škola, dětská hřiště ad. Dopravní dostupnost zajišťuje autobusová zastávka Valcha, která je vzdálená tři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 1. 11. 2020. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Energetická kategorie B.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ymf-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/plzakova2/

For long-term sublease, we offer a beautiful new apartment 2 + kk in a quiet location in Prague - Kbely. The apartment with a total area of ​​49 m2 is located on the fourth floor of a new building with an elevator. The big advantage of the apartment is a spacious terrace (120 m2) with a pleasant sitting area and a beautiful view.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a refrigerator, oven, hood and ceramic hob. The living area is furnished with a TV and chest of drawers. We find a bed in the bedroom. There is a storage library in the hallway, and the washing machine. The bathroom has a bath, sink, and toilet.

Within walking distance are restaurants, supermarket Billa, college, elementary school, playgrounds, etc. Transport accessibility is provided by the Valcha bus stop, which is a three-minute walk from the house.

The apartment is free to move in from November 1st, 2020. The owner prefers applicants interested without pets.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Kbely | Plzákova
Cena: 19 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 21 500 Kč, náklady na bydlení 2 412 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 49 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. listopad 2020
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: B - Velmi úsporná

V okolí

BILLA Praha 19 - Kbely: 11 minut (pěšky)

Tesco Praha 9, Cukrovarská: 23 minut (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?