Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Semilská, 3+kk, 68 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Kbely - Semilská, 13 000 Kč/měs., 68 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-ec4

K dlouhodobému podnájmu nabízíme moderní byt o dispozici 3+kk v klidné lokalitě Praha - Kbely. Byt o celkové výměře 68 m2 se nachází v prvním a druhém podlaží cihlového domu.

Součástí kuchyňské linky je sporák s troubou a digestoř. V bytě se nachází 2 koupelny. V obou koupelnách je sprchový kout, umyvadlo a toaleta.

V docházkové vzdálenosti bytu je veškerá občanská vybavenost, např. potraviny, pošta, restaurace, knihovna, sportovní hala atd. Dopravní dostupnost zajišťuje několik autobusových zastávek (Bakovská, Sportovní centrum Kbely).

Byt je volný k nastěhování Ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.


Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ec4-en

For long-term sublease, we offer a modern apartment with a layout of 3 + kk in a quiet location in Prague - Kbely. The apartment with a total area of 68 m2 is located on the first and second floor of a brick house.

The kitchen includes a stove with oven and hood. The apartment has 2 bathrooms. Both bathrooms have a shower, sink and toilet.

Within walking distance of the apartment is all civic amenities, such as food, post office, restaurant, library, sports hall, etc. Transport accessibility is provided by several bus stops (Bakovská, Kbely Sports Center).

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.


In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Kbely | Semilská
Cena: 13 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 17 000 Kč, náklady na bydlení 4 299 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 68 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Od 13. listopad 2020
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 19 - Kbely: 11 minut (pěšky)

ENAPO Rychtářov 48: 18 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 33 minut (mhd)

uzel MHD Palmovka: 34 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?