Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Chabařovická, 3+1, 73 m²

Pronájem 3+1, Praha - Kobylisy - Chabařovická, 16 000 Kč/měs., 73 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-27i

K dlouhodobému podnájmu nabízíme zrekosntruovaný byt o dispozici 3+1 v oblíbené lokalitě Praha - Kobylisy. Byt o celkové výměře 73 m2 se nachází v osmém patře panelového domu s výtahem. Do bytu se hledá první podnájemník. Na chodbě je možné využívat společnou lodžii.

Byt se nabízí částečně vybavený. Nová kuchyňská linka disponuje lednicí, vestavěnou elektrickou troubou, plynovým sporákem a digestoří.
Byt se dále sestává ze tří nezařízených a prostorných pokojů. V krásné koupelně najdeme sprchový kout, umyvadlo a pračku. Toaleta je oddělená.

Byt je ve klidné lokalitě. V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, mateřská škola, základní škola, lékárna, pošta. Sedm minut chůze od domu je vzdálený supermarket Kaufland. Deset minut chůze od domu je vzdálený supermarket Albert. Vynikající dopravní dostupnost je zajištěna tramvajovou zastávkou Štěpničná (pět minut chůze), a také metrem Ládví (deset minut chůze).

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-27i-en

For long-term sublease we offer a renovated apartment 3 + 1 in a popular location Prague - Kobylisy. Apartment with a total area of ​​73 sqm is located on the eighth floor of a panel house with an elevator. The apartment is looking for the first tenant. In the corridor it is possible to use a common loggia.

The apartment is partially furnished. The new kitchen has a refrigerator, built-in electric oven, gas stove and hood.
The apartment also consists of three unfurnished and spacious rooms. The beautiful bathroom has a shower, sink and washing machine. The toilet is separate.

The apartment is in a quiet location. Within walking distance are restaurants, kindergarten, elementary school, pharmacy, post office. Kaufland supermarket is a 7-minute walk away. Albert supermarket is a 10-minute walk away. Excellent transport accessibility is ensured by the tram stop Štěpničná (five minutes walk), and also by metro Ládví (ten minutes walk).

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Kobylisy | Chabařovická
Cena: 16 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 19 800 Kč, nájemné 16 000 Kč + náklady na bydlení 3 801 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 73 m²
Vybavený: částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení:
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Norma Praha 8 - Kobylisy: 3 minuty (pěšky)

Kaufland Praha 8 - Malý Klín: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 16 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 22 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?