Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Famfulíkova, 3+1, 64 m²

Pronájem 3+1, Praha - Kobylisy - Famfulíkova, 14 500 Kč/měs., 64 m²

Popis

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-mc2

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/famfulikova16/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme příjemný byt o dispozici 3+1. Byt o celkové výměře 64 m2 se nachází v sedmém patře panelového domu s výtahem. K bytu náleží balkon, sklep a garážové parkovací stání, které je již v ceně.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje kuchyňskou linkou se spotřebiči - plynový sporák s troubou, digestoř, lednice s mrazákem. K dispozici je také jídelní stl a židle. Vstup na zasklenou lodžii z obývacího pokoje. Jedna z ložnic je vybavena vestavěnou šatní skříní. Koupelna s vanou, umyvadlem, skříňkou a zrcadlem je od toalety oddělena. V předsíni se nachází skříně s úložným prostorem.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - potraviny, restaurace, sportovní a společenská vybavenost, školy. Autobusová zastávka Šimůnkova hned za rohem, navazuje na metro linky C Ládví.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci po dohodě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-mc2-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/famfulikova16/

For long-term sublease, we offer a pleasant apartment with a layout of 3 + 1. The apartment with a total area of ​​64 m2 is located on the seventh floor of a panel house with an elevator. The apartment has a balcony, cellar and garage parking space, which is already included.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a kitchen unit with appliances - gas stove with oven, hood, refrigerator with freezer. There is also a dining table and chairs. Entrance to the glazed loggia from the living room. One of the bedrooms has a built-in wardrobe. The bathroom with bath, sink, cabinet and mirror is separate from the toilet. In the hall there are cabinets with storage space.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - food, restaurants, sports and social facilities, schools. The Šimůnkova bus stop is just around the corner, connecting to the Ládví metro line C.

The apartment is free to move in immediately. Pets in agreement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Kobylisy | Famfulíkova
Cena: 14 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 19 000 Kč, náklady na bydlení 5 464 Kč (včetně garáže), poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 64 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. březen 2021
Pronájem přidán: Před 8 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

BILLA Praha 8 - Kobylisy: 2 minuty (pěšky)

Norma Praha 8 - Kobylisy: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 15 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 21 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc