Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Formánkova, 2+kk, 47 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Kobylisy - Formánkova, 11 000 Kč/měs., 47 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-mfv

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+kk v klidné lokalitě Praha - Kobylisy. Byt o celkové výměře 47 m2 se nachází ve třetím patře panelového domu.

Byt je nabízen částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje sporákem s troubou a digestoří. V obytné části je pak jídelní stůl s židlemi. V pokojích je pouze menší stolek. Na chodbě se nachází velká skříň s bohatým úložným prostorem. V koupelně je k dispozici sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem. Toaleta je oddělená.

V bezprostřední blízkosti se nachází různé potraviny (např. Norma), mateřská škola, základní škola i gymnázium, restaurace, kavárny, dětská hřiště, psí louka a Ďáblický háj. Dopravní dostupnost zajišťují zastávky MHD v okolí domu.

Byt je volný k nastěhování od 7. 12. 2020.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-mfv-en
8
For long-term sublease, we offer a 2 + kk apartment in a quiet location in Prague - Kobylisy (Prague 8). The apartment with a total area of 47 m2 is located on the third floor of a panel house.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a stove with oven and hood. In the living area there is a dining table with chairs. The room small table. In the hallway there is a large closet with ample storage space. The bathroom has a shower, sink with mirror. The toilet is separate.

In the immediate vicinity there are various foods (eg Norma), kindergarten, elementary school and grammar school, restaurants, cafes, playgrounds, dog meadow and Ďáblický grove. Transport accessibility is ensured by public transport stops around the house.

The apartment is free to move in from 7th of December 2020.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Kobylisy | Formánkova
Cena: 11 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Náklady na bydlení 3 256 Kč/měs., vratná jistota 14 000 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 47 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 15. prosinec 2020
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 8 - Kobylisy: 3 minuty (pěšky)

Norma Praha 8 - Kobylisy: 10 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 15 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 21 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?