Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Kyselova, 1+kk, 23 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Kobylisy - Kyselova, 11 500 Kč/měs., 23 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-ry4

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt 1+kk v atraktivní lokalitě Praha 8- Kobylisy, v ulici Kyselova. Byt o celkové výměře 23 m2 se nachází v pátém patře panelového domu s výtahem. K bytu přísluší balkón.

Byt je nabízen vybavený. Součástí moderní kuchyňské linky je trouba, sklo keramická deska, digestoř a lednice. Obývací prostor je dále vybaven stolem se 2 židlemi, rozkládací pohovkou, TV a postelí. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem, pračka a WC. Předsíň je vybavena velkou šatní skříní se zrcadlem.

V okolí domu najdeme veškerou občanskou vybavenost- ZŠ,MŠ, polikliniku, restaurace, poštu a knihovnu. Výborná dostupnost na stanici metra C- Ládví.

Byt je volný k nastěhování od 01.04.2021. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ry4-en

For long-term sublease, we offer a 1+kk apartment in an attractive location in Prague 8 - Kobylisy, on the street Kyselova. The apartment with a total area of ​​23 m2 is located on the fifth floor of a panel house with elevator. The apartment has a balcony.

The apartment is offered furnished. The modern kitchen includes an oven, glass ceramic hob, extractor hood and refrigerator. The living area is further equipped with table with 2 chairs, sofa, TV and bed. The bathroom has shower, sink with mirror, washing machine and toilet. The hallway is equipped with a large wardrobe with a mirror.

In the vicinity of the house we find all civic amenities - primary school, kindergarten, clinic, restaurant, post office and library. Excellent access to the metro station C- Ládví.

The apartment is free to move in from the 1st of April 2021. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Kobylisy | Kyselova
Cena: 11 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 14 074 Kč, náklady na bydlení 2 574 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 23 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. duben 2021
Pronájem přidán: Před 4 týdny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Praha 8, Střelničná: 4 minuty (pěšky)

BILLA Praha 8 - Kobylisy: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 8 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 14 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc