Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Mirovická, 2+kk, 39 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Kobylisy - Mirovická, 13 200 Kč/měs., 39 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-gpn

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+kk po kompletní rekonstrukci v klidné lokalitě Praha - Kobylisy s výbornou dopravní dostupností. Do bytu se hledá první podnájemník. Byt o celkové výměře 39 m2 se nachází ve druhém patře panelového domu s výtahem. K bytu patří balkón (6 m2).

Velkou výhodou bytu je klimatizace.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí nové kuchyňské linky je lednice, myčka, elektrická trouba a sklo keramická deska. Obývací část je dále nezařízená a je zde vstup na balkón. Ložnice je nevybavená. Koupelna disponuje sprchou, umyvadlem a toaletou. V předsíni se nachází vestavěná skříň s dostatkem úložného prostoru. Pokoje jsou neprůchozí.

V docházkové vzdálenosti najdeme restaurace, Penny Market, Albert, základní a střední školu, mateřskou školu a zastávky MHD, které zajišťují dopravní dostupnost (zastávka Mirovická - autobusy č. 145, 162 atd., a zastávka Vozovna Kobylisy).

Byt je volný k nastěhování od 20.07.2020. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Tours
To register for a tour, use the form on this link:
https://idealninajemce.cz/byt-gpn-en

For long-term rent we offer apartment 2 + kk after complete reconstruction. The first subtenant is looking for the apartment. Apartment with a total area of ​​39 sqm is located on the second floor of the panel house with an elevator. The apartment includes a balcony (6 sqm).

The big advantage of the apartment is air conditioning.

The apartment is partly furnished. The new kitchen unit includes a fridge, dishwasher, electric oven and ceramic hob. The living area is also unfurnished and there is access to the balcony. The bedroom is unfurnished. The bathroom has a shower, sink and toilet. In the hall there is a built-in wardrobe with plenty of storage space. Rooms are separated.

Within walking distance you will find restaurants, Penny Market, Albert, primary and secondary schools, kindergarten and public transport stops, which provide transport accessibility (stop Mirovická - buses no. 145, 162, etc., and Vozovna Kobylisy stop).

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Kobylisy | Mirovická
Cena: 13 200 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 16 925 Kč, náklady na bydlení 3 225 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 39 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 4 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Praha 8, Trousilova: 4 minuty (pěšky)

Penny Market Praha, Maškova: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 16 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 22 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?